Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megtetszett az egyik legjobb barátomnak egy lány. Én neki nem mondtam el, de már előtte nekem is megtetszett, és azért, hogy nehogy valami viszályt keltsek közöttünk. A lány egyébként inkább felém hajlik (legalábbis én így érzem). A barátom egyre inkább beleássa magát, és odáig jutottunk, hogy megkért, hogy segítsek neki.

Szóval mondjam el neki, vagy ne szerintetek.

15F

15L


2018. jan. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki a helyedben. Legalább a viselkedéséből kiderül majd, hogy tényleg igaz barát-e, vagy csak annak adja ki magát.
2018. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elmondanám neki. Ha tényleg olyan jó barátod, akkor megérti majd a helyzetet, és tudtok kompromisszumot kötni, miszerint mindketten békén hagyjátok a lányt. Viszont, hogyha emiatt megutál, meg elkezd féltékenykedni, akkor nem is kérdés, hogy mi a következő lépés.
2018. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább mond el mert ha nem akk úgyis majd kiderül és akkor nem lesz jó vége szóval jobb ha beszélsz neki róla... :) 15L
2018. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello! Szerintem mondd el neki , velem is hasonló volt a szitu anno de nagyon megbántam:/ addig próbáld megszerezni a lányt ameddig lehet , tapasztalatbol mondom:/
2018. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!