Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy mikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mikor a kiszemeltemmel beszélgetek, ne legyenek kínos csendek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, és elég sok bennünk a közös (hobbi meg ilyenek), és találkozunk naponta (suli után haza szokott kísérni, mert 2 utcányira lakik tőlem) és régebben volt, hogy még álltunk a házunk előtt és beszélgettünk, de mostanában már van, hogy egyszerűen nem tudunk mit mondani...mármint, megbeszéljük a szokásos "mi volt ma?" dolgokat, aztán csak némán sétálunk, elköszönünk és kész. Nem hiszem hogy haragudna rám vagy ilyesmi, mert látom rajta, van hogy ő is próbál feldobni 1-1 témát, szóval próbálkozik, de így is van hogy csak kínos csend van...oké, az se jó, ha megállás nélkül csak dumálunk, de van hogy napi csak ezt a 20 percet látjuk egymást, és tök rossz hogy ekkor se beszélgetünk :c

Szerintetek? Milyen téma van, ami sokszor aktuális? 15L (fiú 16)



2018. jan. 24. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Ha tényleg tetszik, légy vagány :)

Kérdezd meg tőle, Jani, nem kínos ez a csend ?

Mikor válaszolna, vágj a szavába, és kérdezd meg. Tudod mikor nem lenne kínos?

Mikor megint mondana valamit. Vágj a szavába, úgy hogy megcsókolod :)

Szerintem abban a percben , egy atomrobbanáson megy át a gyerek xd

Ne törődj azzal hogy hogy csókolsz, emlékezni sem fog rá a gyerek.mire át megy vagy 4 infarktuson.

Aztán ha neki is bejössz, innen már sínen van a dolog :)

22f

2018. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Mi van akkor ha ő nem így érez...? :D

Szerintem egy picit akadozott lenne ha ezt így ahogy leírtad csinálná. Inkább jöjjön az magától.

Amúgy én is baromira leblokkolnék, sőt szerintem még a világ értelmén is elgondolkodnék egy ilyen után. xD

2018. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!