Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akivel már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cíí._. kérdése:

Van egy srác, akivel már lassan 3 hete beszélgetek, úgy volt, hogy találkozunk, majdnem össze is jött, csak rengeteg dolga van. Este fel is hívott és bocsánatot is kért, hogy nem tudtunk találkozni. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy érdeklem Őt, de nem tudom. Mit kéne csinálnom, hogy észrevegye, hogy fontos nekem? S én fontos legyek Neki?

2017. okt. 31. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg még egy találkozót, mivel van akinek szigorúak a szülei, és nem engedik akármi miatt se.
2017. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Először is (ha van rá lehetőség) találkozzatok valahol és mond el neki (természetesen személyesen) hogy fontos számodra és hogy mit érzel, ha készen állsz rá. A szeretetet nem lehet megvenni, ezért mutasd ki kedves gesztusokkal hogy fontos számodra. Elég egy ölelés, vagy egy puszi és hidd el észre fogja venni! :)
2017. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megbeszélek Vele szerintem akkor még egy találkozót, sajnos vagy nem sajnos nem a szülei miatt nem találkoztunk, mert már mind a ketten nagykorúak vagyunk, tényleg rengeteg dolga van, mert hogy is mondjam, Ő egy olyan "híresség".
2017. nov. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!