Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gaz ha 15 eves vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gaz ha 15 eves vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintetek cink hogy meg nem voltam egyutt senkivel, tehat meg nem volt barstom, es meg nem is smaroltam senkivel? Az utobbit megtehetnem a bulikban, de hat nem ugy szeretnem az elso csokomat hogy reszegen lekap egy vadidegen aztan meg nyomozhatom mi hogy ki volt az... es meg szerelmes se voltam. Mindig hallgatom hogy o meg csak 12 de mar 5 pasija vt, a masik 13 neki meg 8, en meg csak igy allok es nem tudom eldonteni hogy most ennyire gaz lennek?


Mi a velemenyetek ez gazos?

15L



2018. jan. 24. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de ha hagyod magad ennyire befolyásolni a tömegemberek által, akkor nagyon rosszul fogsz járni. Lásd az első szakaszt már el is érted azzal, hogy felmerült benned ez a kérdés.
2018. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szedj napi 2 dezoxiribonukleinsavat és garantálom semmi bajod nem lesz ezután.
2018. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es koszonom, es 2es mindenkepp DNSt fogok szedni. Lehet nem volt baratom de iskolaba azert jarok xdd
2018. jan. 24. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én 16 évesen csókoloztam először most 18 vagyok de még mindig szűz vagyok és csak azzal az egy fiúval csókoloztam. Nem érzem gáznak. Tudod, egy értelmes férfi ennek szerintem csak örül.
2018. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, akinek ennyi idősen már ilyen sok barátja volt.
2018. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
majd rajossz kicsi lany.. a sex csak sex... mind1 mikor az elso barat hamar lelep..
2018. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 vagyok és még nem volt senkin. Én tényleg egy olyannak tartom az első csókot is aki szeret és én is őt. Lehet gáz meg hülyeség de ez van.
2018. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az elso szerelem , utana ott hagyja az elso fiu, a tobbieket meg darab szamra vegig lovagolja a lany lelki serelembol. azert irom ezt mert sok ilyenrol tudtam.
2018. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz:)inkább azt tartom gáznak, ha egy lány fűvel-fával lefekszik...

Csókolózni se nagy dolog, nem maradsz le semmiről, elsietni se kell:) ha majd olyannal csókolózol, akit szeretsz, az úgy sokkal jobb lesz :)

2018. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok és nem volt még barátom, nem csókolóztam, sőt még szerelmes sem volta. Amikor az ismerőseim azt vitatják hogyan jöttek össze a barátjukkal én csak ülök...:D Többször megkérdezték már, miért nincs még barátom, mert tök szép vagyok. De én sem szeretném elkapkodni. Volt már lehetőségem barátot szerezni, de én is egy különleges fiúnak tartogatom magam.
2018. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!