Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy fiúm 2 éve és megkérdezte h menstruálok e már (amugy már igen) és egy iskolába jartunk és annyira zavarba jöttem ettől a kérdéstől (messengeren kérdezte) hogy nem válaszoltam semmit. Gáz volt?

Figyelt kérdés
Ez igy nagyon egyértelmű volt h mar meg van? Mit kellett volna mondanom? NEGATÍV KOMMENTEKET NEM KÉREK!

2018. jan. 23. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem szimplán elmondhattad volna neki, hogy már megvan főleg, ha két éve együtt vagytok ez egy olyan dolog ami egy jól működő kapcsolatban érdekli a másikat. Mert vannak olyan dolgok amiket ez eléggé befolyásolni tud. Valamint ha tudja a párod akkor az esetleges hangulat ingadozásokat nem fogja magára venni.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Mi köze hozzá amúgy? Nem gáz hogy nem válaszoltál.
2018. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

1.Szerintem korrekt kérdés volt.Hiszen gondolom sejtette hogy 12 évesen talán nem menstruálsz még.( én 11 évesen már igen)Gondolta 14 évesen már igen,de nem tudta biztosra ezért kérdezte.

2.Erre igent, vagy nemet kellett volna írni és ennyi.

3.Gondolom,azért kérdezte hogy mennyire vagy már nő és gondolhat pettingre,szexre stb.

2018. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jav:.3. Gondolom,gondolt már szexre,pettingre és ezért kérdezte...
2018. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem tudom egyidősek vagytok-e a fiúval, de gondolom igen. Ebben a korban a fiúk kifejezetten nagy érdeklődést mutatnak az ilyesmi felé, de még elég éretlen formában. Emlékszem annak idején minden évben jött hozzánk, lányokhoz a védőnő az iskolába, és hozott betéteket, meg felvilágosításokat tartott. Ilyenkor a fiúknak ki kellett jönni a teremből. Utána persze jöttek a fiúktól a mindenféle kérdések, piszkálta a dolog a fantáziájukat, meg dobálták a betéteket egymás között. Zavarban voltunk. A kérdésedre válaszolva, a fiúnak az lehetett egyértelmű, hogy bármi is a helyzet, szégyelled előtte a dolgot. De ha ez megnyugtat, ő maga is zavarban van még ezektől a dolgoktól, de a fiúknál ez így csapódik le. Kinövik a kis kajlák:).Én azt írtam volna valószínűleg, hogy "Szerinted ilyesmit itt és így kell megkérdezni?"
2018. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki ne mondja már hogy ez normális MESSENGEREN KÉRDEZVE!
2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a korban tök normális ha ilyet kérdez egy fiú, és az is ha zavarban vagy ettől. Emlékszem kb ennyi idős voltam, amikor 2 fiú osztálytársam az udvaron megkérdezte, hogy nekem már megjött-e, (igen), és fogalmam sem volt hogy az-e a gázabb ha igen, vagy ha nem. Ezért inkább azt mondtam hogy nem.

Borzalmas szitu volt, mert nem is voltam olyan jóban azokkal a srácokkal.


El kell hogy teljen egy kis idő, mire rájössz, hogy ez egyáltalán nem gáz, és semmi különös nincs benne, mert (normális esetben) minden lány menstruál.


Azt is teheted, hogy nem válaszolsz rá, és megvárod hogy személyesen kérdezze meg, ekkor meg csak azt mondod: "igen, miért?"

A miérttől meg ő fog zavarba jönni, kapja csak vissza.


Vagy pedig most megírod neki ezt.


Vagy ahogy akarod, én ezeket látom a legjobbnak.


Remélem, segítettem!!;)


16l

2018. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan két éve lesz, hogy van komoly kapcsolatom és tudom, hogy mikor van meg neki... Mondjuk nem 14 évesek vagyunk, de van, hogy szóba jön...
2018. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy kapcsolatba erről is nyugodtan lehet, sőt kell is beszélni! Jó ha tudja a másik, hogy éppen mikor mi hogy.
2018. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
jó tudni ha belés nyúlna ne legyen véres..
2018. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!