Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de elég éretlen. Ettől függetlenül (akár úgy is hogy nem foglalkozik lányokkal, csak beszélget velük) tetszhet neki egy lány?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon érdeklik a lányok szerintem,mondjuk ki tudja. Viszont sokat beszélget velem meg pár másik lánnyal is,ezért kérdezem

2018. jan. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy meleg nem feltétlen az. Mondjuk jó lenne tudni, hogy hány éves. Egyébként kicsi a valószínüsége, hogy az.
2018. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy meleg. Csak még nem tudom,mennyire foglalkoztatják a lányok
2018. jan. 26. 16:44
 3/5 anonim válasza:
Ez még nem jelent semmit! Az én barátom is ilyen volt, vagyis én ilyennek láttam aztán összejöttünk és teljesen más oldalát látom. Lehet, hogy csak magában tartja.
2018. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak +1 én is ilyen vagyok. Nem mutatom ki mert minek, felesleges, csak én max annak akit érdemesnek találok rá vagy megbízom már benne nagyon..
2018. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!