Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az unokatesómba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 16/f ő 13/l

2018. jan. 27. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Mond meg neki mit èrzel iránta,hívd el randizni..
2018. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hívhatom el randizni. A szüleink testvérek, és amúgy sem akarok összejönni a rokonommal
2018. jan. 27. 10:02
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Unokatestvérrel a törvény szerint össze lehet jönni.

Bár nem biztos, hogy ő ezt jól fogadná. Ahogy a rokonok sem.

Egyébként kezdj el csajozni!

Próbáld elfelejteni őt.

Amúgy is fiatal vagy még. Szinte kitárt, hogy nem lesz más akibe beleszeretsz.

2018. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Vérrokon. Felejtsd el, csak mint rokon úgy kezeld.
2018. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
82%
Az "gáz". És az sem biztos, hogy szerelem az az érzés. Bár jogilag engedélyezett már Mo-n, sok bonyodalmat szülne, és nem éppen kívánatos dolog normális szülők részéről.
2018. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Kezdj el csajozni.Elötte van az élet hagyd hogy éljen.Te mint idősebb gondolkozz józanul
2018. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, ugyse egyutt oregednetek meg, de ha megis, es lenne gyereketek, az verfertozes lenne. Szoval majd szep lassan elfelejted, es beleszeretsz masba, meg nagyon fiatalok vagytok mindketten. Ha nem tudja, ne is mondd el neki, csak osszezavarod, 13 evesen szinte meg gyerek.
2018. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Tök jó. Aztán gyerekeid születnek, kicsit szellemi vagy testi fogyatékosak, nem számít......


Felejtsd el!

2018. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%
Hát ez van, nem mi választjuk meg, hogy kibe szeretünk bele. Ennek ellenére szerintem te is tisztában vagy vele, hogy miért nem szabadna beteljesülnie a dolognak. Próbálj túllépni rajta. Adj magadnak egy kis időt és el fog halványodni a dolog.
2018. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nem is vagy szerelmes,csak azt hiszed! Mivan ha csak szereted őt,mint egy testvért?
2018. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!