Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéltünk már, nagyon szép,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltünk már, nagyon szép, éa vicces, de nem tudom, hogy milyen témáról beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A történet: egy próbán találkoztam vele, ahol ő a betanító. Nagyon jófej és vicces lány, viszont személyesen nem beszélhettem vele a többiek előtt, mivel még "kissé" éretlen egy-két gyerek az osztályból, és viccesnek tartják+beszólogatnak, meg ugye még is csak egy próba, ahol tanulni kell. Egyébként beszéltem már vele, mivel az egyik szervező vagyok. Szeretnék vele beszélni, mivel most hétvége van, ezért facebookon tudnám csak megtenni (eléggé gáz, tudom), de legközelebb csak hétfőn vagy kedden találkozunk megint csak egy próbán, ahol lesz esélyem beszélni vele, de akkor se sokat, vagy feltűnően, mert mint már mondtam néhány embernek vicces. Nem is lakunk közel egymáshoz, mert én a sulitól messze lakok, és busszal járok, Ő pedig közel lakik. Nem nagyon vagyok jártas ebben a témában, mert nem minde nal akarok váltani, és mással lenni, hanem olyannal szeretnék együtt lenni, akivel hosszú távú lehet a kapcsolat, és beégni se akarok. :( 17/F
2018. jan. 27. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá nyugodtan fb-on, hívd el randizni. És ha fent akarod tartani a beszélgetést vele, kérdezz róla. Miket szeret csinálni, hova szeret eljárni, stb.


Sok sikert! :)

2018. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 27. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy derítsem ki, hogy van-e barátja? Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy nincs. Sajnos nem vagyok akkora nagy penge :(
2018. jan. 27. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van közös ismerősötök, azt az illetőt kérdezd meg.

Ha nincs, de elhívod randira és neadjisten nemet mond, kérdezz rá burkoltan, hogy van-e valakije. :)

2018. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!