Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagáltok, mikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltok, mikor a kiszemeltetek nagyon megnéz titeket?

Figyelt kérdés
Velem nemrég történt meg ez az eset,és emiatt az egész napot végigmosolyogtam.
2018. jan. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy teszek előtte mintha nem venném észre, majd amikor nem látja senki a seggemet verem a földhöz örömömbe XD
2018. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lililili16 ***** válasza:

Mikor látom hogy néz próbálom visszafogni a mosolygást de ha már elmentem mellette kitör belőlem a nevetés és utána még nagyon sokáig mosolygok :D

16/L

2018. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem az történt meg, hogy már egy ideje tetszett nekem egy fiú az iskolából, de ezt nem igazán mutattam ki felé, mert félénk vagyok ilyen téren, meg nem is lett volna rá nagyon alkalmam, mert viszonylag ritkán látom. Na, és akkor hirtelen azt vettem észre, hogy elkezdett engem nézni, diszkréten próbált a közelemben lenni, és többször is előfordult, hogy szemezett velem. :D Én ezt igazából nem akartam elhinni, mert a fejemben már legitimizáltam, hogy ez biztos csak plátói lesz a részemről, mert egy ilyen lányt tuti nem venne észre, mint én. Nem is értettem, hogy ez milyen módon lehetséges, mintha megérezte volna, hogy bejön nekem, pedig nem is bámultam feltűnően, vagy bármi olyasmi, amiből rájöhetett volna erre. Rajtam szinte sosem látszik, ha örülök valaminek, mert olyan típus vagyok, aki könnyen elrejti az érzelmeit. Én magamban tartom ezeket. Szerintem senki meg nem mondta volna, hogy jó a kedvem, pedig akkor nagyon-nagyon boldog voltam. :D Szóval igen, én mondhatni, hogy sehogy nem reagáltam, csak a lelkem mosolygott.
2018. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!