Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de még sosem szexeltem előtte senkivel. Mit javasoltok, hogy kezdeményezzek, hogy szex is legyen végül? Ti lányok hogy reagáltok arra, ha valaki szerelmes belétek és nektek is tetszik ő?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak a szex érdekel, akkor nem vagy igazán szerelmes...
2017. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy hallottam, hogy a tinilányok igent mondanak és levetkőznek, ha elég hangosan elkezded énekelni, hogy "kuki nuni kuki nuni kuni puni kökköli" mondjuk még nem próbáltam ki.
2017. nov. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Valami poénnal vezesd rá a szexre.

Rakjál ki egy tányérba porcukrot és ha megkérdi mi az, mondd hogy búgatópor (nemi vágy fokozó). Figyeld a reakciót, elég egyértelmű jelzéseket fogsz kapni.

2017. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna komolyan is?
2017. nov. 17. 11:22
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Még nem is jártok, de már szexelni akarsz?
2017. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát figyelj, ez így gáz... ha szerelmes vagy, akkor járj a lány kedvébe, hívd el ide-oda, beszélgessetek, ismerd meg, ha megismered, akkor tudni fogod, hogyan tudod boldoggá tenni, aztán jöhet a szex is... de ne úgy kezd, hogy első randi szexbe menjen át, mert elzavar a halál f@*szára
2017. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit az ovisoknak!
2017. nov. 18. 01:08
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi szüzi, számolj hangyákat.
2017. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, így nem lehet ahogy te akarod. Főleg ha a lány már nem szűz. Tapasztalatlan vagy, nem tudod mit hogy kell, lehet ha gyorsan történik minden, és egyből a szexhez érsz, akkor hatalmas csalódás lesz, mert nem ismered a lányt, bénázni fogsz, vagy egyszerűen nem is tudsz a szexre koncentrálni... elsőre ne így indíts. Amúgy ha annyira a szexre hajtasz, akkor kicsit nyomulj rá, beszélj neki a szexről kicsit poénosan, vidd el a beszélgetést a szex irányába, kérdezgess ezzel kapcsolatban, hogy mit szeret, mire gerjed, mi a kedvence stb, de megsúgom, nem lesz könnyű, ha még nem voltál nővel, és ő is lefogja vágni, ha ő már volt pasival, szóval nem annyiból áll ez, amit te gondolsz. de mondom, elsőre ne így indíts, mert elég kellemetlen kimenetele lehet a dolognak...


Hány éves vagy amúgy?

2017. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szexet akarok egyből,de eddig azért buktam a dolgokat a nőknél,mert nem léptem időben és gondolom valami nyámnyila gyereknek könyveltek el.Ahány lány,annyi verzió.Nem nagyon tudom mivel lehetne jól indítani,hogy megkedveljenek és ne csak barátkozni akarjanak,mert sokszor tőlem csúnyábbak csaptak le arra,akivel lehetett volna valami.Nem hiszem,hogy a külsővel volt a baj.Nem tudom hogy mennek a dolgok,mert már rég próbálkoztam és eddig sehol sem sikerült ismerkedni,mert vagy foglaltak vagy nem mernek/akarnak semmit tőlem.Nem akarok nyomulósnak tűnni,csak azért hónapokat se akarok erre áldozni,hogy valami pincsikutyaként viselkedjek,mert szerintem az nem férfias.
2017. nov. 18. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!