Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adnak a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adnak a fiúk ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Retardált választ nem kérek!! 🤷🏻 ❤
2018. jan. 28. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyankor mindig próbálom vele keresni a szemkontaktust, majd hirtelen elcsapom a fejem, mintha nem is őt néztem volna. (De ezzel direkt az a cél, hogy azt higyje hogy tényleg őt néztem, és "jajj, lebuktam:D )


Ha úgy adódik a helyzet, megpróbálok hozzá közel sétálni, például ha buszmegállótól suliba menet látom meg a személyt, aki szintén a suliba tart, ergo egy az úticél, így tarthatom vele a lépést.


Közvetlenebb vagyok vele, elég feltűnően zavarodottan viselkedek egy olyan személynek a társaságába akit nagyon kedvelek. (Meg valamiért kapkodok az arcom elé, megigazítom a hajam, vagy valami.)


Ha beszélek vele, akkor még a hangom is megváltzik, és előjön a magyarban a brit akcentusom :D (Angliában nőttem fel, és nem csak tájszólás, hanem akcentus.) Ezt pont az akkori crush-om tudatta velem, hogy miért beszélek ilyen furán és akcentussal...


Próbálok a lánnyal olyankor többet beszélni, kérdezősködni.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem találtál köztük valami hasznosat :D

18/F

2018. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksi köszi😊
2018. jan. 29. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!