Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » én egy 16 éves lány vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 16 éves lány vagyok Külföldön élek és megtetszett egy 35 körüli férfi aki ráadásul afgán és ha ez nem elég ő a főnököm is, ezért nem tudom mit kezdjek :D lenne tanácsotok?

Figyelt kérdés
hogy mit csináljak ilyenkor? Korábban is tetszettek már idősebb férfiak de ennyire azért soha :’D. És nem, nincs apakomplexusom, nekem van a legjobb édesapám aki ha kell szigorú, és ha úgy van jó fej. Nem is kívánhatnék jobbat. És a bátyámmal is nagyon jó kapcsolatom van ahogy a családom összes többi tagjával. Biztos hogy nem mást látok ebben az emberben.
2018. jan. 29. 11:14
1 2 3
 1/23 Modeler ***** válasza:
93%
Ez most troll kérdés..? Mert ha nem, akkor igen szomorú...
2018. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem troll azért ennyire nem unatkozok
2018. jan. 29. 11:25
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj semmit! Ez a tanácsom. Meg az, hogy próbálj kicsit érettebben gondolkodni.
2018. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Mekkora putris szakadék vagy.
2018. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Semmit nem szeretnék kezdeni épp hogy el akarom felejteni mert annak ellenére hogy már egy 30 éve ítt él mert új életet akart kezdeni vagy mi, tudom hogy az afgán afgán marad :D csak hát ugye nehéz ffelejteni ha látod :D és én a koromhoz képest érettebbnek érzem magam mint a korosztályom nagy része
2018. jan. 29. 11:41
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

16 vagy és főnököd van? Aha.

Vesd be magad, biztos megdönt valamelyik sarokban. Esetleg a haverjai is kapnak belőled.

2018. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mi nem ertheto azon hogy nem megdugatni akarom magam vele?xd es igen a fonokom mivel kulfold tudod. Nem ugy mennek a dolgok mint otthon
2018. jan. 29. 11:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha el akarod felejteni, válts munkahelyet!
2018. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Igen,igen, tudjuk hogy külföldön kolbászból van a kerítés, az emberek pedig mézeskalácsházakban élnek, tökéletes,stresszmentes életet. Trollkodásnak gyenge, valóságnak meg szánalmas.
2018. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Valtanak ha nem lenne fontos ez a munka a sulimhoz
2018. jan. 29. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!