Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy muszlim férfi tud igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy muszlim férfi tud igazán szerelmes lenni? Hogy hinni is lehessen neki? Azt lehet tudni?

Figyelt kérdés

Az én barátom is muszlim (afganisztáni), de sajnos sok rosszat hallok róla, a szemembe pedig mindent olyan simán letagad, hogyha nem többen mondták volna, még a végén neki hinnék. :/ Hogy szeret, mindig mondogatja, most el is akar utazni Magyarországra, hogy lásson engem. (Európában él) De biztos lehetek benne, hogy nincs hátsó szándéka? :/

Mert a környezetemben (család, barátok) mindenki inkább lebeszélne róla.. :/



2012. júl. 17. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
hát most van a rózsaszín dédelgetés időszaka, aztán majd később kezd bekeményíteni...
2012. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

az ilyenek gyereket akarnak.

hallottam nem egy esetről, hogy feleségül is veszik a nőt, az szül és már lép is a gyerekkel.

mert ott gyerek után rengeteg pénzt kapnak az államtól és csak a férfiak.

a törökök egy része is nem tudom melyik terület, de ugyanígy arra mennek, hogy legyen feleségük.

dolgoztam kint, 1 hónap alatt kb 5 török kérte meg a kezem. nem hinném, hogy szerelemből.

2012. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Az én tapasztalatom szerint a legtöbb muszlim pasi nem közeledik hátsó szándék nélkül. A gyerekre mennek, esetleg elvesznek feleségül, mert "olcsó" vagy, és nem kell a családodnak adnia egy halom pénzt, mait egy muszlim lány családjának adna házasságkötéskor.

Ezek két hét után már szerelmesen (én egy törökkel egyetlen egyszer találkoztam, akkor is csak a barátnőmet kísértem el, és így alakult egy duplarandi, de a pasas már a házasságunkat tervezte. soha többet nem találkoztam vele), lefekszel velük, akkor még elszórakoznak pár hónapig, majd rád unnak és keresnek egy csinosabb és szebb nőt. Ezek ilyenek. Persze ismerek kivételt, de az nagyon ritka.

2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyél naiv! Légy okos! Ezek ku.ának nézik az európai nőket. googlizz nyugodtan utána ha nem hiszed...ja és rengeteg jó pasi van Magyarországon is,keresgélj!

De ha játszani akarsz a saját testi egészségeddel és kockára akarod tenni az életedet,akkor hajrá!!

2012. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

szerinted ezek mennyire tisztelik a nőket??


"Saját tapasztalatairól beszél egy asszony, aki elmondja saját házasságának történetét. Elmeséli, hogy 9 évesen adták férjhez. A nászéjszakán amikor fölment a szobába, ott találta a többi asszonyt, akik mondták, hogy vegye le a ruháját, de ő ellenkezett, miszerint ez illetlenség, erre az asszonyok nevettek, amit ő nem értett. De akkor lefogták és letépték róla a ruháját. Rugdalózott, de a földre szorították, kezére, lábára telepedtek, hogy mozdulni sem bírt. Bejött a férje, ujja köré csavart egy gézpólyát és így végezte el a deflorációt, melyet miután megjelent a vér megmutatott az asszonyoknak, akik hírül adták a leány tisztességét a vendégeknek, majd elvonultak és magukra hagyták őket. Az asszony több napon át elhúzódott férjétől, és rosszul érezte magát.

Ennek ellenpéldáját meséli el egy másik asszony, aki megtalálta a kibuvót a házasság alól, mégpedig úgy, hogy azt állította magáról - és ennek megfelelően is tett -, hogy dzsinn költözött belé, így békében hagyták: Első házassága esetében elsőfokú unokatestvéréhez adták, akivel ugyanabból a törzsből valók voltak. Elmeséli, hogy egy nap emberek jöttek a sátrakhoz és megkérték a kezét, de nem akart megházasodni, mert nem érezte még magát alkalmasnak a házas életre 14 évesen. Egyik nap nagy vigasságra lett figyelmes, és mikor okát kérdezte azt mondták neki, hogy egy másik unokatestvér házasságát ünneplik, így ő is együtt ünnepelt a többi emberrel. Azonban hirtelen megragadták - az apja és egy másik rokon - és megakarták fürdetni. Ellenkezése ellenére végül elvitték férje sátrába, ahol sikoltozni kezdett, amikor reggel férje bejött, hogy elvégezze a deflorációt. Megszökött, de rátaláltak és visszavitték. Sikerült újra megszöknie. Otthon forgatta a szemeit, a földön fetrengett. Családja azt hitte, hogy megbolondult, ezért imádkoztak érte és hívtak egy szent embert, aki talán tud orvosságot a bajra. Megállapították, hogy túl fiatal még a házasságra, így visszaadták a nászéjszakát és otthonmaradhatott."


Hidd el hallottam eléget ismerősöktől, hogy kit hogyan vágtak át.:( Nem kívánom egy magyar nőnek sem ezt!! Védd meg magad tőlük, szakíts meg minden kapcsolatot vele és ne hozz ilyet szóba simán letagadná!

2012. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Afganisztán egy külön világ! A miénkkel majdnem teljes egészében nem kompatibilis! Az ottani életben a nő nem ember inkább olyan beszélő állat féle. Ez pedig olyan gondolkodást tükröz a tudatalatti legmélyebb rétegéig és legjelentéktelenebbnek tűnő apró morzsáit is beleértve ami nem elfogadható egy Magyarországon nevelkedett nő számára.

Vannak más muszlimok is és azokat sem gondolom teljesen zökkenőmentesen elfogadhatónak de egy igazi tősgyökeres afgán férfitől óvva intenélek!

Elárulhatnád mi rosszat hallasz róla!

29F

2012. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenkinek! :) :/

Mi lassan már 1 éve vagyunk együtt, de úgy, hogy nem igazán találkozunk. Ő Németországban, én pedig Magyarországon élek. Ezért okoz gondot, hogyan találkozhatnánk, mert nekem a családom, barátaim, nem engedik, hogy kimehessek (pedig sok ottani ismerősömmel, rokonommal is találkoznék). Így azt találtuk ki a párommal, hogy ő jön hozzám. Ezért az itthoniak akkor már nem tudnának úgy ellenkezni...

Hát, olyat hallottam róla, a kinti ismerőseimtől, hogy más nővel látták. :/ (De sajnos akik ezt mondták, pont nem az a kategória, akiknek hinni lehet, úgyhogy ezzel csak még jobban összezavartak.)

Azt viszont, hogy a barátom, egy "partiarc" ő sem tagadja, kb mindig bulizik, amikor van rá lehetősége, és iszik is. (Mert nem vallja magát igazi muszlimnak, mondta is, hogy ezt a családtagjainak ne mondjam el! Pláne a bátyjának, mert akkor biztosan megverné, és hasonló... Mert náluk ennek komoly jelentősége van. Illetve ami ide tartozik még, imádkozni sem szokott.)

Abban bízok, hogy ő már kicsit 'európai', mert 6 éve él nálunk. Mondhatni, hogy itt nőt fel, a szülei Afganisztánba vannak. Észre is vettem rajta, hogy nem szívesen tartja a családjával a kapcsolatot, olyan, mintha le akarná rázni őket. Felém pedig, mintha szégyelné a szüleit, rokonait. Mindent a bátyjától tudok meg (vele csak skype-on beszélünk, ritkán). Ő eleinte meg is mondta nekünk, hogy mit képzelünk, hogy mi járunk? Egy afgán, meg egy európai??? Meg minden baja volt, hogy az öccse (a párom) nem küld haza semmit, amióta otthonról eljött(pedig ez lenne a dolga) de csajozni azért tud, meg arra telik neki? Én pedig lassan, de megszoktam, megértettem mi a gondja velem. Ma már majdnem jobban kijövök a bátyjával, mint a szerelmemmel... De rengeteg kétség merül fel bennem... :/

2012. júl. 18. 09:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 09:33


Lehet hogy a vallási kötelmeket nem tartja de a gondolkodásában gyerekkorától kezdve az lehet hogy a nők státusza helyesen az ami sz ott megszokott. Szerintem amint engedékenységet kap egy nőtől, érvényesülhet a belénevelt értékrend.


Az ottani dolgok miatt helyesnek és magától értetődőnek érezhet olyant ami itt Európában mondjuk büntetendő cselekmény. Ez olyan minthogy egy vadállatot sem lehet háziállatnak tartani mert akár kölyök korától is nevelheted de előfordulhat hogy a lénye miatt rád támad.

2012. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az sem ritka náluk, hogy több nője is van rajtad kívül. Én tényleg nem akarlak elkeseríteni, és kívánom a legjobbakat, de vedd figyelembe, miket írtunk. Nem a rasszizmus meg a rosszindulat szólt belőlünk. Tényleg nagyon vigyázz velük, nehogy valami hülyeségbe rángassanak, amiből nem tudsz szabadulni.
2012. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
írok neked privit... hasonló cipőben jártam, járok....
2012. júl. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!