Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Először is zeneművészeti gimibe járok. Idén jött az évfolyunkba egy új srác (18). Mostanra nagyon jól összebarátkoztunk és minden nap beszélgetünk. Azt hiszem, beleszerettem.

De nem valószínű, hogy Ő ezt viszonozza.

A bökkenő, hogy sok időt tölt egy másik lány (15) társaságában, akivel még együtt is szoktak zenélni (ez azért nagy szó, mert a zene által van köztük egy kötelék). A lány egyértelműen vonzódik hozzá és ezt meg sem próbálja palástolni.

Ha a lánnyal látom szégyen, nem szégyen, de elfog az irigység és ez elveszi az önbizalmam is.

Ma este például láttam őket kettesben jönni a téren és annyira nem akartam velük összefutni, hogy gyorsan elfordultam a másik irányba kockáztatva, hogy lekésem az utolsó buszt, amivel haza tudok menni.


El szeretnén felejteni, vagy csak kiszeretni belőle.

De hogyan?


A válaszokat előre is köszönöm <3


16/L



2018. jan. 29. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a lannyal meg csak baratok akkor meg van eselyed szerintem ne add fel ilyen konnyen szerezzd meg a sracot!
2018. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hàt sztem írj rà nincs vesziteni valód .Am meg ha összejönnek akkor próbàlj másokkal ismerkedni haverokkal akik lekötik a figyelmedet mert igy csak szendvedni fogsz .
2018. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!