Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Már régebb óta próbálom neki elmondani hogy tetszik de egyszerűen sehogy nem megy, most osztálytárs viszonyban vagyunk de én ennél többet szeretnék. Hogyan mondjam neki el?
2018. jan. 30. 16:31
 1/7 anonim válasza:

Brühühü :( mintha csak magam látnám én meg egy fiút szeretek és nem merem neki elmondani :`( és nagyon szeretem de csak osztálytárs viszony van köztünk😭.

Na, térjünk vissza rád! Szerintem először csak beszélgess vele meg legyél vele kedves és amikor már van bátorságod és látod rajta is hogy szeret mond el neki! De nem szabad túl gyorsan elmondani!

Sok szerencsét kívánok!

Egy lány

2018. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet,egyetértek előttem szólóval.Először csak barátkozni próbálj.c:

15/L

2018. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád és áramoltas felé hangokat
2018. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öm.. jóban vagytok sokat beszéltek? Osztálytárssal soha nem jó járni, utánna muszály elviselned minden nap..
2018. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó válaszoló!


Annyira nem sokat beszélgetünk csak úgy néha néha mint egy átlagos olytálytárs.

2018. jan. 31. 07:02
 6/7 anonim válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak lányként:D ha van bátorságod, inkább üzenetben mondd el neki, hogy tetszik. Ha nincs... hidd el, örülni fog neki, ha szólsz hozzá, kicsit kommunikatívabb vagy, legyél kedves és figyelj oda rá. Nincs mitől félned, tudom hogy nehéz elhinni, de biztos hogy jól esik majd neki a közeledésed. Aztán idővel, ha jobban megismertétek egymást, látni fogod rajta, hogy te is bejössz-e neki
2018. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak ne vallj neki szerelmet egyből, vagy hasonlók. Csak lassan, hidd el senki nem szereti ha nagyon rámenős valaki.
2018. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!