Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy tetszik? Ez nem olyan mint a többi hasonló kérdés.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a volt iskolámból egy lány(a továbbiakban nevezzük őt sárának)aki nagyon megtetszett és nem tudom hogy én is tetszek e neki kb hetente találkozunk és minden nap beszélgetünk.viszont az a problémám hogy nem tudom megállapítani hogy tetszek e neki mivel mindenkivel iszonyat kedves és aranyos.Arra gondoltam hogy írok neki egy üzenetet egy und vallomást és megvárom míg reagál és útánna pedig a válaszát megnézem és írok neki hogy egy barátom elvette a telóm es hogy ő írt viszont ekkora már tudni fogom mit érez irántam de ha azt írja nekem hogy nem tetszek neki akkor tönkre megy egy barátság es én azt NAGYON DE NAGYON nem szeretném.szerintetek mint tegyek?

2018. jan. 1. 16:12
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne üzenetben írd le neki.. Jobb az ha szemtől szembe mondod el neki mit érzel iránta. :) És ha nem is úgy alakul a dolog ahogyan te várod utána megtudjátok személyesen még akkor, hogy a továbbiakban, hogy lenne nektek a legjobb.

Jaa és ez a ,,Barátom elvette a telóm" dolog... a lényeg az, hogy nem hiszem, hogy ezt sokan elhinnék :D

2018. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jan. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!