Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi lett abbol hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi lett abbol hogy olyan emberrel jottetek ossze aki bejott nektek?

Figyelt kérdés
Lett belole komoly vagy semmi. Nalatok mi volt a szitu?
2018. febr. 3. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vicces az, hogy nem. :D Megismertem a lánynak, akiért odavoltam ÉVEKEN keresztül, egy olyan oldalát, hogy egy hónap alatt teljesen kiábrándultam belőle.


Ellenpéldának viszont ott volt egy lány, aki nem a legeslegszebb volt (de nem is csúnya, átlagos), nem tartottam az esetemnek az elején, DE beleszerettem szépen lassan, mert szintén megismertem egy oldalát, az viszont hihetetlenül tetszett és szerelmes volt belém. Aztán én is az lettem, talán még most is valahol belül.

2 éves kapcsolatom lett belőle, ami már véget ért.

2018. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Persze, létezik, ha tényleg komoly vonzódás van két ember közt. De igazàból szerintem nem szabad csak arra hagyatkozni, hogy milyen hajszín jön be egy fiúban/lányban, és csak ezek felé az emberek felé nyitni. Végülis úgysem a külsőségek számítanak, ha az ember komolyan ismerkedik már. A belső pedig ugyanúgy meg is tud szépíteni, ahogy elcsúfítani is, úgyhogy ha szépen lassan ismerkedsz meg valakivel, egy idő után azon kapod magadat, ha kedveled, hogy már sokkal szebbnek látod, mint előtte. :)

18/L

2018. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt/van egy srác aki tetszett (még mindig nagyon tetszik).

Egy suliba jártunk (aztán ő elment egyetemre itt helyben) eggyel felettem járt.

Azt se tudtam kicsoda aztán egyik nap egy barátnőmmel mentem a suliban órára és feltűnt hogy nagyon feltűnően nézett a srác.

Akkor még nem is foglalkoztam vele. Aztán ahogy telt az idő és egyre csak nézett rájöttem hogy nekem is tetszik. Aztán kiderült hogy pár barátom ismeri még régebbről és sokat meséltek róla meg azért minden nap láttam. És szok alapján nagyon tetszett. Nyilván nem voltam szerelmes de több volt a részemről annál hogy hű jól néz ki. Ennyire még sose fogott meg senki.

De valamiért nem lett köztünk semmi pedig szerintem mindkettőnk részéről volt valami csak valamilyen oknál fogva nem lett belőle semmi.

2018. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy most már több mint egy éves kapcsolat, amit egy életre tervezünk.
2018. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!