Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 18 éves csaj tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves csaj tetszik, de elmondta hogy eddig 3 emberrel feküdt le és ezt valamiért nem tudom feldolgozni. Most akkor velem van a gond?

Figyelt kérdés
Mondta hogy szeretné már elfelejteni a múltat.
2018. jan. 26. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, ez normális, és ha meg akar változni(vagyis szeretné elfelejteni a múltat) akkor szerintem adhatnál egy esélyt:)
2018. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
? Ez az ő magánügye , mutat dolgokat ami neked hasznos és te is tanítasz neki jó dolgokat .
2018. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
veled van a gond, mégpedig az hogy túl fiatal vagy. de az idő megoldja
2018. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már. Én is 18 vagyok és két emberrel voltam együtt, ugyanaz vagyok, aki eddig, egy picit több önbizalommal és tapasztalattal.

Ne aggódj már ilyeneken. Mi az, ami miatt zavar ez a dolog? Miért gondolod, hogy emiatt más lenne, mint akinek hitted?

2018. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy és hány emberrel voltál?
2018. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
18 ugyanúgy és még nem voltam senkivel.
2018. jan. 26. 19:54
 7/22 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez az amiért sokkolt. Tudom, mert mikor a legjobb barátnőm, akibe szerelmes voltam, elmondta, hogy lefeküdt a barátjával nekem is rosszul esett. De most hogy én is voltam már együtt valakikkel, egyáltalán nem gáz, ha egy srác vagy egy lány, az én koromban már ennyi emberrel volt. Ez még nem is olyan sok.
2018. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen 3 az sok.

(fogalmam sincs, miért árul el neked ilyen bizalmas infókat)

2018. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
uristen, hogy lehetnek az emberek ennyire korlátozott gondolkodásúak? Mi az, hogy 18 évesen 3 az sok? Ki mondja meg, hogy mi a sok? Ez egy egyéni döntés. Az illető, akiről szó van, csak ő döntheti el, hogy neki sok-e vagy sem. Hihetetlen mi megy a gyakorin, és ezt emberek komolyan gondolják.
2018. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#9: Ez esetben a sok nem relatív. Aki 18 éves korára 3 emberrel kefélt, azt nem lehet komolyan venni. Koránál fogva nem lehetett egyik sem túlságosan hosszú kapcsolat, gondolom, megérte széttenni.

Inkább legyen 20 évesen is szűz, vagy 25 évesen, minthogy 18 évesen 3-an is átgázoljanak rajta.

2018. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!