Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martin02020 kérdése:

Szerelmes lettem egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép csinos lány akivel mar kb egy hónapja ismerjük egymást facebookon es tegnap találkoztam vele először... Egy ideig jól el beszélgettünk de utána nem jutott eszembe semmi.. Magamhoz huztam ,megöleltem aztan néztük egymást és lesmarolt.. Van esély rá hogy ő is belem szeressen?
2018. febr. 6. 16:47
 1/5 October15 ***** válasza:
68%

Nem, nincs... ő azért találkozott veled és azért nem bszott képen azért mert az első találkozás közepén magadhoz húztad mert rühell téged.. ennek nyomatékosítására megpróbált megfojtani a nyelvével.. XD


Ember.. gondolkozz, azt mondják jót tesz.


25F

2018. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi, lesmárolt, ergo szerelmes beléd.
2018. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
25%

2.: Lesmárolt, ergo:

-kedveli

-hangulatba jött

-zavarba jött és így reagálta le [teljesen jó módja a kommunikáció elkerülésének, majd hozzá szoksz :D]

-szeret smárolni

-akár még szerelmes is lehet belé

Meg még vagy 20 másik ok amiért egy tinilány lesmárolhat valakit. :D

2018. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem. csak viccbol csokolt meg. 😂😂 Amugy igen szerelmes beled es te is bele ❤ gratulalok. SOKAIG!
2018. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy a lany apakomplexus ban szenved..... :::((( mit tegyek most? Teljesen kiborultam
2018. febr. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!