Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, aki elég fura. Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki idén év elején jött a suliba, és nem azonnal megtetszett. Nagyon tetszett benne, hogy nem áll be a plázacsajok közé, és hogy kicsit különc. Elég idióta, de nem úgy hogy mindenen vihog, hanem inkább olyasmi, mint Jack Sparrow kapitány lányban(furcsa hasonlat de ilyen).

14 évesek vagyunk 8adikosok.



2018. jan. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
"Szerelmes vagyok egy lányba, aki elég fura." Na jó, mi a péló van a generációmmal passzameg? Komolyan? Egy full normális lány, aki nem plázaкurvа, és van humorérzéke az már fura? Áhhh, édes fаszom. Beszélgessé vele, meg foglalkozzál vele, hogy érezze a törődést. Ismerd meg, aztán bókoljál neki, de ne vidd túlzásba. Meg el merd mondani neki az elején hogy szerelmes vagy belé, mert azzal elbаszod az esélyed.
2018. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Udvarolj, add oda neki a kakaóscsigád közepét, kínáld meg bedekóval.)
2018. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!