Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit régen nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit régen nagyon szerettem de barátnője lett. Most nem rég szakítottak és újra vissza jöttek az érzéseim. Manapság folyton kedves velem és segít, meg mosolyogtat. Viszont félek neki el mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam és ha el mondom és ő nem így érez nagyon kellemetlen lenne az a 3 év.

Tudom buta kérdés de nagyon jól jönne néhány jó tanács.17 éves vagyok. Őt meg rég óta ismerem és nagyon szeretem.



2018. febr. 8. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben megpróbálnék flörtölni vele . meg úgy közeledni ha pedig egy nagyon kicsit több is van a dologban mint puszta mosolygás akkor célozgathatsz már ha pedig látod hoy ő is így gondolja léphetsz .de lehet megvárnám amíg ő kezdeményez lehet hogy most a szakítás miatt össze van törve
2018. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nemrég szakított, így a helyedben egy kicsit várnék a kezdeményezéssel, egyrészt hogy össze tudja szedni magát ha megviselte, másrészt meg hogy ne csak a vigaszt lássa benned... De addig is kedveskedhetsz neki, beszélgessetek, kerüljetek közel egymáshoz.
2018. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!