Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek járhat egy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járhat egy 13 éves lány egy 17 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve ismerem,sőt. Lehet hogy már 1 éve. Most viszont mind a ketten szerelmesek lettünk egymásba. Vele beszéltem már ezekről a dolgokról,és Ő is úgy látja,hogy fiatal vagyok még a szexhez. Most nyugodtan irhatjátok hogy "De korán kezded" meg hogy " Nem értem a srácot, egy 13 éves kislányt csábitgat" aztán "előbb irni tanulj meg". Köszönöm. Mielőtt ezeket irnátok: Nem fog történni semmilyen olyan dolog. -A másikra nem tudok mint mondani- És a hosszú i gyakori hibám,hisz a laptopon nincsen hosszú i valamilyen oknál fogva.-vissza térve a kérdéshez.

Szerintetek sok az a 4 év?


2018. febr. 9. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sok. Egy 17 éveshez fiatal egy 13. Ő jövőre már végez a középiskolában te meg még el se kezded. Ha ő 20 lenne te meg 16, akkor még elmenne, de így.....
2018. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi. Ezen én is elszoktam gondolkodni.
2018. febr. 9. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy a szüleim is ennyi idősek voltak, mikor összejöttek, Én ezt nem tartom jó ötletnek. Nagyon fiatal vagy még, egy 17 éves srác pedig nem hiszem, hogy csak csókolózni akar, meg kézenfogva járkálni az utcán. Ugyanakkor ezt nem Nekünk kell eldöntenünk, hanem Neked. Ha Te ennyire szeretnél járni vele, akkor próbáld meg, de nem látok benne túl sok esélyt.

Ja és még annyi, hogy ha esetleg azzal fog majd fenyegetőzni, hogy elhagy, ha nem fekszel le vele, akkor NE HOGY BELE MENJ!!!

26/F

2018. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem is akarok. Ha ezzel fenyeget,akkor nem is szeret. Semmiképp nem akarok ebbe bele menni. Akkor inkább hagyom menni,de nem fogok vele lefeküdni.
2018. febr. 9. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerd meg :) ha szeret , nagyon hosszú es szép emlékek lehetnek majdan :)
2018. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket,nagyon hasznosak voltak!:)
2018. febr. 9. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ a dolog. Itt személyes élményt hoznék fel, én amikor 17 éves voltam volt egy 14 éves barátnőm bő 2 évig tartott a dolog, életem legszebb kapcsolata volt, mondom ezt úgy, hogy azóta már felnőttem, és nagyon sok lánnyal volt már dolgom, de még úgy örömmel gondolok vissza azokra az időkre.


Miért is ne járhatna egy 13 éves egy 17 éves fiúval? 4 év az semmi. Viszont vedd figyelembe, hogy egy 17 éves fiú lehet tudna neked okozni érzelmileg csalódást vagy fájdalmat.


Én miután elmentem egyetemre, akkori barátnőm maradt a gimiben és kb hetente- 2 hetente találkoztunk. És bár nem sokkal ezután ő szakított velem én elkezdet élni a laza egyetemi életet, amiben voltak lányok is, persze kíváncsiskodott utánam, és megtudogatta, hogy én miket csinálok, és ez neki kb egy ilyen letargikus állapotba vitte el... stb stb.


Gondold át, próbáld ki, de ne feltétlenül szeress bele.

2018. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire erdekel meg tovabbi valasz errol, de en is sak az elozoekkel tudok egyeterteni. Ebben az idoszakban eleg sokat szamit az a 4 ev. Egy 17 eves fiu idovel nem csak szajrapuszit es kezfogast akar, sokkal tobbet. En ismerek egy lanyt, 13 eves es 16 eves baratja van. 1 honapig se huztak ki egymas mellett, mire lefekudtek, ami eleg elszomorito... Szerintem te ne legyel egy ilyen pelda! Varjatok meg par evet vagy tapasztald ki, hogy a fiu mennyire kitarto es hajlando-e varni rad. Ismerek olyan part is, akik 14 eves koruk ota egyutt voltak es csak 16-17 evesen tortent meg az elso szeretkezesuk.:)
2018. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

Én is 13 éves voltam a barátom pedig 17.

"Próbajárásnak" indult a korkülönbség miatt.

Ennek már 11 éve azóta összeházasodtunk és most családot szeretnénk alapítani.

Igaz a miénk egy tipikus "love story" és régimódi.

Szüleim engedélyével sokáig urvarolt,majd megkérte anyámtól a kezem.

Viszont voltak nehézségek....pl. Te nem mehetsz majd bizonyos szórakozó helyekre a korod miatt.

Más lesz az érdekeltségetek stb...

Senki nem egyforma ez csak egy tapasztalat.

De ez csak 1 eset a millióból ami jól sűlt el.

24L

2018. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!