Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy elég gáz valós helyzet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég gáz valós helyzet. Súlyos következményekkel járhat. Ti szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hát ez egy elég hosszú sztori. Neveket nem fogok adni csak a szituációt mondom el. Van egy 21 éves srác és egy 15 éves lány. A srác már egy két éve együtt van a lánnyal. Sajnos az van, hogy a csaj csak azért van együtt, hogy kihasználja a srácot, és ő meg mindent megtesz neki amit kér. Gyakran fenyegetőzik hogy ha elhagyja őt (a csaj fenyeget) mindenféle kínzásokat csinál magán vagy esetleg öngyilkos lesz. Az ismerősei a szülei ellen fordítják őt. (A szülei is aggódnak miatta mert mindent megtesz annak a k***anak)

Sajnos az is lehet, hogy olyan idióta hogy annak a tudatában hogy kihasználják, nem tesz semmit.

Ha esetleg megjön az esze a gyereknek és elhagyja a csajt, akkor nyilván nem lesz öngyilkos a csaj.

De ha a csaj hagyja el akkor viszont lehet hogy ő megöli magát. (Mint mondtam már, egy idióta)

Viszont, ha illúzióként vezérli a srácot, akkor teljesen más lehetőségek jönnek ki. (Például nagyobb az esély rá hogy a srác öngyilkos lesz, ha a csaj hagyja ott)

Az is lehet hogy teljesen váratlan dolog fog történni.


Lehet hogy egy kicsit összeszedetlen ez a szöveg, de máshogy nem tudnám leírni.


Én nagyon sajnálom hogy ilyen bolond az a srác hogy hagyja hogy kihasználja az a rihe rongy k***a



2017. máj. 7. 01:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék hogy azok az emberek, akik segíteni akarnak rajta és mondják a rossz tulajdonságait a lányról, a gyerek egyből rohan hozzá hogy "Ez igaz hogy ...?" Szánalmas :D
2017. máj. 7. 01:41
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi a kérdés? 19 évesen összejött egy 13 évessel, az ilyet alapból mágján égetném el, nemhogy még sajnáljam..
2017. máj. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Aki ilyen hülye az haljon is meg xD
2017. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő buta eszetlen . Én hasonló történetem van de én hamar rájöttem a gondra és elhagytam a buta lányt. Sajnos sok ember azt se tudja miért akarnak együtt lenni . Ez ilyen világ. Nem a szeretetre épül.
2017. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Surpielele válasza:
12%
Az első hozzászóláshoz gratulálok MÁGLYÁN-t leírja "J"-vel, agyoniskoláztatás első jele...
2017. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy erre nincs nagyon megoldás, addig még a fiú be nem látja, hogy a lány csak kihasználja őt. Bármit mondtok neki, ő úgyis a lányhoz fog szaladni, aki letagadja ennyi az egész, ez a körforgás. Reméljük megjön az esze.
2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyja ott szarja le és ennyi, ne fenyegetőzzön a kis szopadék, dögöljön meg akkor a csaj ki bánja ?:"D
2017. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelem vak. De ha nem is lenne, hidd el, sokan vannak, akit tudva tudják, hogy ki vannak használva, mégis maradnak, mert nekik ez belefér.

Amit tanácsolni tudok, de foglalkozz másnak a lelki életével mert sohasem látod át teljes mélységen, és féligazságok mentén fogsz ítélkezni.

2017. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyes és kettes ti milyen r.hadékok vagytok. Komolyan egy szerencsétlen butább srácnak a halálát kívánjátok? Érzitek egyáltalán a mondanivalótok súlyát? Szegény srác sajnálom. A jószívű naív, kissé buta embereknek a ki.aszott világban annyi, őket csak kihasználni és fikázni tudják.
2017. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ennek a srácnak tudom nem könnyű de rég szakítani kellett volt a kis pi..ával, és találnia egy kéne egy picit idősebb lányt aki tényleg szereti őt és nem a pénzére megy.
2017. máj. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!