Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne ezután tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne ezután tennem? Egyáltalán tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, akivel már elég rég találkoztam, de mikor utoljára láttam, ő küldött felém félreérthető jeleket: mindig mosolygott, mikor én hátranéztem, akkor ő engem nézett, és utána ő is ugyanúgy hátranézett, utána már rám is köszönt.Most olyan 3 év után szántam rá magam, hogy írjak neki, és felköszöntöttem, ő erre csak ennyit írt: ,,köszönöm szépen😃" utána már nem volt semmi. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. febr. 10. 10:22
 1/1 anonim válasza:

Ne reagáld túl.lehet szimplán kedves volt veled.de lehet hogy bejossz neki.kedzj el vele beszelgetni

ha előbe nem is akkor üzenetbe.és ha tetszel neki majd jonnek a dolgok egymas után ha nem akkor ezvan

2018. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!