Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várjam meg m8g keres vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg m8g keres vagy én is írhatok neki?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki találkozni szeretett volna velem.

Találkoztunk is és leginkább komoly dolgokról beszélgettünk és mikor csönd volt akkor mindig felhozott valami témát és volt mikor egyfolytában beszélt.

Elkísért a végén a buszhoz és megvárta velem a buszt.Én megköszöntem neki a dolgokat, hogy eljött velem x y helyre és megöleltem és mikor ő is átölelt rám hajtotta a fejét.Aztán elköszöntünk egymástól.

Utána írásban megkérdeztem, hogy hogyan érezte magát velem és azt mondta hogy tetszett, jó volt és én is egyébként jól éreztem magam vele.

Aztán beszéltünk még valamiről és nem tudtam rá mit írni így egy ilyet ":D" írtam neki és arra nem írt semmit.

Megvárjam míg rámír vagy én is írhatok neki?

17 fiú én 16 lány vagyok.


2018. febr. 10. 10:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nyúgotan írj neki, hiszen nincs abban semmi rossz, ha egy lány kezdeményez. Nekem már évek óta tetszik a srác és többször is lett volna almalmam neki elmondani, de egyszerűen féltem attól, hogy milyen reagciója lesz. Szóval csak annyit akartam mondani ted meg mielött túl késő lesz.
2018. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!