Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, és nagyon jól néz ki, és mindig szemezek vele, és amikor elmegyünk egymás mellet akkor visszanéz. Szokott bámulni 1 percig is, odaül mellém. Szeretnék vele járni mit tegyek? Félek megmondani neki

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 13,a srác 14
2018. febr. 10. 17:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!!
2018. febr. 10. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Legyetek barátok, ennyi idős korban mit csinálnátok együtt, de most komolyan? Szerintem még a csók is korai, szóval szerintem várj. Ismerd meg, kerülj hozzá közelebb, aztán majd olyan 1-2 év múlva.
2018. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Tanuljál szerintem
2018. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem baj ha tetszik egy srác...meg az se ha jártok ;) csak ne siesd el...legyetek barátok először...ismerd meg és majd alakulnak a dolgok, de szerintem ne facen dumálj vele...akkor se ha félsz :)

sokkal érdekesebb élőben :)

az ilyen hülyeségeket hogy "tanuljál" meg hogy "menj vissza barbizni" ne vedd figyelembe...persze tanulni kell, de e mellett miért ne lehetnél szerelmes?

sok sikert! :)

2018. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy tetszik (nem kell félned) de ha nincs bátorsagod akkor célozgas. Amiket írtál azokból én úgy gondolom hogy tetszel neki.
2018. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok


Akik azt mondják hogy túl fiatal vagy azzal ne foglalkozz. Én jártam egy fiúval 4.-ben hát én is kaptam pár negatív megjegyzést de nem igazán foglalkoztam velük.



Úgy hogy ne foglalkozz velük!!

2018. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
#9: Attól, hogy te szemellenzőt hordtal már 4.-ben is, attól még más megfogadhatja az építő kritikát. 😉
2018. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2018. febr. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!