Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok és fiúk SOS! Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk SOS! Van egy lány aki 4 éve nagyon tetszik. Mit tanácsoltok? 17\F

Figyelt kérdés

Helyzet az hogy a lány osztály társam volt.

Akkor még gyámortalanabb voltam es nem nagyon mertem hozzászolni.

A másik pedig az hogy egy igazi fene gyerek voltam amivel tuti hogy rossz benyomàst keltett rólam.

Màra màr teljesen megváltoztam, csak ugye ott a gond hogy màr nem egy suliba járunk.

Ez a 2. Év hogy nem egy suliba jàrunk és 2x 00:00kor mikor születésnapja volt akkor felköszöntöttem.

Ezt mindig is megköszönte de viszont a mesegneres beszélgetésünknek hamar vége lett.

Az a baj hogy a beszélgetésünk anyibòl áll hogy én kérdezek és 5perc mulva vissza ir egy választ.

Aminek persze örülök mert legalább szòba áll velem de viszont jobban örülnék ha ö is kérdezgetne.

Igy olyan mint egy vallatás és igy inkàbb nem is zavarom.

Még ami fontos hogy nagyon szeret sportolni ő is és én is.

Nekem van egy olyan érzésem hogy a lánynak más tetszik vagy csak anyira hűlyeségeket csináltam hogy már nem vagyok számára egy kicsit sem fontos.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Hogyan kerülnétek vele beszélő viszonyba és hogyan probálnàtok egy találkát összehozni?

Elöre is köszi a válaszokat :)



2018. febr. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkérdezni, van-e kedve élőben találkozni. A legrosszabb dolog, ami történhet az, ha azt mondja, hogy nem, és akkor tudod, hogy nem érdekled...
2018. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezen gondolkoztam én is.

De ha nemet mond akkor szerintem én megbolondulok.

Igy ezt elvetettem.

Valami rafinált terv kéne.

De igy nehéz

2018. febr. 10. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Látszik kisfiú vagy még. Rafinált terv?


Megtanulod a férfivá válással, hogy semmiféle trükk, praktika nem ér fel azzal, ha valaki határozott, magabiztos, egyenes és őszinte, valamint büszkén, emelt fővel viseli adott esetben a kudarcot.


Ha nem szívesen beszélget veled facebookon, legalábbis ha úgy veszed észre, akkor más lehetőséged nincs.


Kérdezd meg, hogy a múltban rossz benyomást keltettél e benne, ennek ellenére nem lenne e kedve veled valahová kimenni (moziba első randin ne - beszélgessetek minél többet), mert nagyon tetszik neked évek óta szeretnéd megismerni.


Ha igent mond, nos akkor ügyesen, mert rezeg a léc, könnyen lelökheted, ha tényleg adott esélyt neked a rossz emlékek ellenére.


Ha nemet mond, nem fogsz megbolondulni. Rossz érzés lesz persze, mintha eltiportak volna, de meg kell tanulni ezt is kezelni. Nem hisztizni és elsírni mindenkinek a bánatunkat, hogy nem jött össze. Persze, ha megkérdezik na mi a helyzet, sikerül e, válaszolhatsz, hogy sajnos nem, te legalább megpróbáltad, ennyi. :)


Emelt fővel tovább lépni, ha látjuk nincs esély, és előre nézni, sok lány van még, ha nem jönne össze.


20/F

2018. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!