Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen jeleket adtok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen jeleket adtok?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti milyen jeleket adtok egy fiúnak ha tetszik nektek és milyen jelekre figyeltek fel ha a fiu ,, adja a jeleket"?

Lehet hogy egy kucsit hülyén fogalmaztam. (Légyszi a korotokat is írjátok)



2018. febr. 11. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15L és én ilyenkor keresem vele a szemkontaktust és van h félénken elnézek egy idő után de ha bátrabb vagyok akkor mosolyt is küldök a kiszemelt felé, ha sokszor néz és szemeztek az jó pont, a srác is ha ezt csinálja nekem h tartja a semkontaktust és látszik h nem tart közömbösnek... :D
2018. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
79%
Én morze jeleket adok, ha nem tudja megfejteni, hát magára vessen! :-)
2018. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
@^&@'&&;'#@"&&$@@$&/^*&/#/^"':':(,,?#^^#^&:"'@@!@"""^;"/&"/&,,:"'''
2018. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D hát bazeg mikor megláttam a kommentet majdnem leestem a székről...:D de most komoly valászokat szeretnék kapni ;)
2018. febr. 12. 01:38
 5/11 anonim ***** válasza:
szemkontaktus, mosoly, figyelmesség
2018. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaja mosolygás meg ilyesmi. Amugy már van egy csomó kérdés, guglizz
2018. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kacsincs neki a fuleddel es kulgy egy ojan levego puszit az natyonnnn ari szerintem
2018. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Figyelmesebb vagyok vele.

Mindig, akaratlanul is nevetek a viccein,es neki adok igazat. Kedvesen banok vele, nem szolok bele a szavaba, es sokszor probalom melyiteni a baratsagunkat. Kuldok neki szemelyesebb vicceket, sokszor minel utalobbakat probalok.

En arra figyelek fel, ha keresi a tarsasagom, nez engem, esetleg velem viccelodik. A haj huzogatas, es a lanyok zaklatsa epp ellenkezo velemenyt valt ki belolunk, szoval ezzel ne probalkozz. Ne nyomulj a lanyra, mert ez nyomaszto, kellemetlen erzests ad nekunk, es a perverz poenokat is hanyagold, mert ha nem k***t akarsz magadnak, elso sorban nem a mereteid fogjak erdekelni

2018. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Elozo vagyok

17/L

2018. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy ?
2018. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!