Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normalis hogy szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis hogy szerintem nagyon jol nez ki a 15 eves Daniel Radcliff?

Figyelt kérdés
A harry potter 3. reszeben annyira jol nez ki. Utana mar megoregedett es annyira nem tetszik. Az kar mondjuk hogy 15 cm-rel alacsonyabb mint en:/ ki ert velem egyet?
2018. febr. 11. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Fiú vagyok s nekem a heremijóne déngyer jönne be egy estére😂😂😂😂
2018. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, sok tizenévesnek tetszenek színészek, amúgy szerintem is jól néz ki ott Harry:D
2018. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen OK, amúgyis jogod van az ízlésedhez. Nekem mások sokkal jobban bejöttek, Hermione ugye bárkinek tetszik, akinek van szeme, Neville is kikupálódott, a nagyon fiatal Draco pedig igazán aranyos volt. Plusz Alan Rickman fan vagyok, bár ha Trent Reznor (aki zenész, de az nem baj) játszotta volna Pitont, még jobban örültem volna :D


Daniel kicsiként max. aranyos volt, de elég rosszul nőtt fel az én ízlésem szerint... Biztos viszonylag jól nézett ki a 3. részben, de részemről semmi különös. Nála már csak Ron tetszett kevésbé, na az a srác sosem volt helyes. Voldemort is simán lekörözte nálam.


Persze ízlések és pofonok, ugye. Én pedig nem is vagyok tini már rég, de az életkorom szerintem sosem befolyásolta az ízlésemet.

2018. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet nagyon, én is pont így vagyok vele. Harry számomra pont addig volt jó, amíg hosszabb volt a haja. Aztán Malfoy tetszik még a 6. vagy 7. részben. Plusz azt nem tudom ki játssza, de Piton visszaemlékezésének sráca is bejött :)


És hogy normális-e? Naná :D mindenkinek van kedvenc színésze. Nekem mondjuk a fiatal DiCaprio is tetszik, meg még sorolhatnám.

2018. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Malfoy!!!

A 4.-7.-ig!!!!

2018. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harry 4 ik reszben nezett ki ugy hogy le szptam volna kemenyen ! De a kor rajta is meglatszik igy maradok zack effronnal!
2018. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
normális..... csak fura ízlés világod van (ezek szerint)
2018. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!