Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz Gyurta...

Csak szerintem gáz Gyurta Dániel viselkedése?

Figyelt kérdés

Himnusz közben még csak tátogni se volt hajlandó. Másik aranyérmesünk még a rosszul játszott himnuszt is énekelte, mert MAGYAR! Az Isten szerelmére. Aki magyar az miért nem tudja énekelni a saját himnuszát?


Most elindítok egy jó kis flamewart :D


2012. aug. 5. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is utálom énekelni, megértem őt. Egyébként sem ez mutatja meg, ki mennyire magyar... A focimeccseken is olyan hülyén néznek ki, amikor énekelik.

Szerintem elég nyugodtan, tisztelettel állni és kész.



Gyurta Dani pedig ritka normális módon nyilvánult meg, én nem szapulnám ilyen miatt a helyedben...

2012. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokkal gázabb valakit ez alapján megítélni.
2012. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés a gáz!!! Ketten nyertek eddig aranyat, te meg leszólod az egyiket, mert nem énekelte a himnuszt? Azért mert nem énekelte valószínűleg tudja, és igen magyar és olimpiai bajnok.
2012. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésre: Igen, csak szerinted gáz.
2012. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne gáz, ha közben az orrát túrna és vakarná a golyóit.
2012. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Igen, írtó gáz, vagyis inkább irtó ciki..
2012. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ha én nyernék aranyat akárhol, magamat ismerve azt sem tudnám, hol vagyok. Mondjuk én olyan típus vagyok, hogy ha valami nagyobb dolog sikerül, akkor egy jó darabig fel sem tudom dolgozni.

Mondok egy példát. Ugye mindenki leérettségizik, manapság nem nagy dolog, én viszont utána egy egész napig csak ültem és néztem, mert nem bírtam felfogni, hogy mi van. Pedig az nem is nagy teljesítmény.

2012. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Okés. Most a 3. aranyérmesünk is büszkén énekelte a himnuszt. :)
2012. aug. 5. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudod mi a szégyen? Hogy a legtöbb ember nem is tudja elénekelni a himnuszát. Az iskolákban legtöbbször felvételről megy, ünnepségeken is. Pedig nem onnan kéne szólnia, hanem az emberek torkából. Nem baj, ha nem tudnak énekelni, de mindenkinek zengenie kéne és nem mélán állni és hallgatni.
2012. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen ez elég gáz.
2012. aug. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!