Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem a lány, de nem érzem azt hogy én tetszek neki. Ti lányok hogy viszonozzátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam. Szinte már barátok vagyunk, pár éve ismerjük egymást. Nagyon megtetszett nekem a lány. kb. másfél hónapja probálom valahogy azt az agyába juttatni hogy nagyon tetszik nekem és többet szeretnék mint egy barátság. Azt érzem hogy szerelmes vagyok...Mindig rá gondolok, egyfolytába figyelem, beszélgetek vele. Szoktam vele sokat beszélgetni szoktam nevvetetni stb. Szoktunk beszélgetni facebookon is, de sajnos nem tudom neki bevallani h szeretem... A legfőbb gond hogy nem tudom hogy ő mit érez irántam... :( Ahogy mondtam szoktunk sokszor beszégetni eggyut logni stb.. De attól félek hogy ő csak barátnak néz engem vagy csak arra vagyok jó neki hogy hülyéskedjünk... Pedig nagyon szeretném ha ő az enyém lenne!!!! Valahogy nem érzem azt annyira hogy én tetszek neki avgy valami..n 1-2 barátom aztmondta hogy szokott nézni engem de én nem nagyon látom, és ha beszélgetek vele akkor is csak ugy nez ram mintha barat lennek neki... en ugy erzem hogy nem tetszem neki es nem akar tőlem semmit.. Segitségeteket szeretném kérni (legfőbbkép a lányoktól, de a fiuk tanácsát is elfogadom) hogy a lányok hogyan viszonozzák a fiunak hogy tetszik neki a fiu? Ha csak egy picit is érezném azt hogy van esélyem vagy esetleg elmondhatom neki a dolgot rögtön megprobalnam.. szinte mindennap látom mert egy osztályba járunk, és egyre jobban érzem azt hogy ő kell nekem... kérlek adjatok tanácsokat emberek. Vagy hagyjam? ha ő nem viszonz semmit akkor nem érdemes az egészért probalkozni? segitsetek pls!! 15/F

2018. febr. 13. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú aki tetszik. Lehet én is neki, legalább is úgy viselkedik. Én úgy próbálom a tudtára adni hogy a szemébe nézek többször, rámosolygok. És neki hagyom hogy a vállamra tegye a kezét meg hogy ilyesmiket csináljon más fiúknak meg nem.

Szerintem próbáld meg hogy megöleled, valahogy hozzáérsz és nézd meg a reakcióját abból talán kiderül hogy csak barátként tekint rád vagy nem. Remélem tudtam segíteni.

15/l

2018. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!