Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy minden nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden nap mikor lefekszünk aludni akkor írja hogy szeretlek de mikor meg együtt vagyunk nem mondja ki? Lehet nem is szeret?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem konkrét választ nem kaptam. Mikor megkérdezem tőle az a válasz hogy "tudod"...
2018. febr. 18. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalataim szerinte ez napszak függő.este mindenki ég vagyis kivánja a masikat es sokkal felszabadultabb.nekem is volt hogy a csajszit este nagyon kívántam reggel meg gondoltam hogy biztos h o kell nekem?? Hidd el hogy ha ezt írja akkor ténleg szeret.bátorítsd őt napközben és csókold ha még nem tetted.vagy csak egy puszit a szájára.fogd meg a kezét vagy öleld meg.ha valóban nem szeret akkor az látszódni fog hogy hogy reagál ezekre.remélem segíthettem.ird majd meg hogy hány % ban hasznos es hogy általában milyen valaszokat adok mert én ezt magamnak nem látom.legyszi:)
2018. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret, akkor mindig szeret. Reggel is, este is, napközben is, szex közben is, akkor is ha nem szexeltek.
2018. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!