Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerettessem meg magam vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerettessem meg magam vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam idén végzünk. Az utóbbi egy évben nagyon megtetszett, azelőtt szinte nem is beszélgettünk :/ Igaz azóta elég sokat változott a világszemléletem. Megprobaltam nyitni fele, most már elég jóban vagyunk de hogy tudnám éreztetni vele hogy többről van szó mint barátságról.. Mármint az igazság az barátok maradnánk is örülnénk, túl szimpatikus hogy csak úgy hagyjam hogy középsuli után teljesen eltűnjön, csak nem hiszem neki is meglenne ez az érzés, inkább max egy jófej osztálytársat lát bennem szerintem. A baj az hogy 19 leszek és még nem volt barátnőm szoval igenis vágyok már egy kis szeretetre egy kis ölelésre csak nem tudom hogy érjem el nála hogy megszeressen. :/ Igazából ha barátnőt akarnék keresni nem tudnék nála szimpatikusabb csajra gondolni, az érdeklődési köre is nagyon hasonló az enyémhez és van egy csomó tulajdonsága ami hiányzik belőlem és ezt nagyon csodálom benne. Mondom igazából nem bánnám ha csak barátok maradnánk se de nem tünik úgy hogy lennék annyira szimpi meg fontos neki kezdeményezne, nekem meg túl szimpatikus hogy ne kezdjek el kezdeményezni. Nagyon nyomulni se akarok mert tegyük fel jófejnek tart meg minden de akkor sem hiszem hogy úgy vágyna egy kapcsolatra csak úgy egy "jófej" osztálytárssal (voltosztálytárssal).. Szal hogy érjem el hogy megszeressen annyira hogyha komolyabban kezdeményeznék azt már viszonozza? 18f

2018. febr. 20. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ovatosan kezdeményezz! Mindig csak kis lépéssel tovább, hogy a visszavonulás ne legyen menekülés.
2018. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!