Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elengedni magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elengedni magam?

Figyelt kérdés
Van barátom, de folyton görcsös vagyok ha velem van. Nagyon félek, hogy elmúlik vagy, hogy nincs is köztünk kémia elég. Pedig ha sikerül ezeket a gondolatokat kivernem a fejemből, akkor attól beindulok, ha mellette fekszem és érzem az illatát, mégcsak nem is kell, hogy hozzám érjen. A csóknál is elönt ilyenkor a melegség. Sajnos betegesen félek, hogy nem lesz jo és nagyon figyelem magamon ezeket a jeleket. Ettől bestresszelek és persze így már nem is olyan jó. Kérlek segítsetek!

2018. febr. 24. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz amit én ebből leszűrtem akkor a következőket tudnám ajánlani: Ne vágjatok egyből a közepébe. Szépen lassan haladjatok. Először csak póló nélkül üljetek, majd csak alsó neműben, aztán ruhán keresztüli tapi és így tovább, szépen lassan, hogy hozzá szokhass.
2018. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!