Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen szeretett, de lett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen szeretett, de lett egy barátja így kiszeretett belőlem, de én megszerettem így fordult a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elmondasa szerint elég sokáig volt belém szerelmes amit eléggé kimutatott, allandoan nyomult, és probalkozott nálam, volt, hogy sírt is amiatt, h visszautasitottam.

A nyár elején lett egy barátja és eléggé megvaltozott a lány, mint stílusban, mint belsőleg is, és nagyon megtetszett..sokáig nem mondtam neki, de már egyáltalán nem foglalkozott velem..azelőtt állandóan talalkozni akart, most meg állandóan kitalál valamit, h miért nem jó...

El is mondtam neki, h megszerettem, és, h tetszik nekem, de azt mondta, h már nem igazán érez úgy mint anno.

Nem lehetne valahogy visszahozni nála az erzest? Ha egyszer szeretett, akkor még van rá esély, h ismét megszeressen, de ezt hogy érjen el nála?



2018. márc. 3. 23:24
 1/2 anonim válasza:
Oké, ha egyszer tetszett tuti h vissza lehet hozni az érzést. Dicsérd meg néha a haját vagy a ruháját vagy mondd h milyen szép ma. Legyél kedves , udvarias. A lányok szeretik ha pl előreengeded . Legyen jó a stílusod legyél vagány , ne légy beszari és esetleg hívd el még párr barátoddal együtt forrócsokizni vagy teázni vagy vmi ilyesmi. Vagy esetleg próbáld meg finoman féltékennyé tenni es ha az lesz akk vmi éled benne de óvatosan. Sok szerencset!
2018. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam hasonlo a helyzet. Régen nagyon tetszett egy fiu, aki viszont le se sz*rta, hogy elmondtam neki a dolgot. Nagyon megbantott, sokáig voltam szomoru miatta. Aztán most, 4 évvel később, kijelentette, hogy szeret engem. Viszont en mar nem erzek semmit iránta, es nem is fogok vele összejönni. Ez csak az en esetem, de azért vedd számításba azt is, hogy esetleg nem sikerül...
2018. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!