Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti vinnétek ez esetben nőnapra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vinnétek ez esetben nőnapra virágot neki ismét?

Figyelt kérdés

Na szóval a történet úgy kezdődik ,hogy 14 éves leszek (6 nap múlva ;D), hetedikes vagyok. Van egy nyolcadikos srác, fel évvel idősebb. Egy évvel ezelőtt nagyon megtetszettem neki, az egész egy nőnapi virággal kezdődött.

Majd barátok lettünk, és fokozatosan beleszeretett, de én nem éreztem annyira a szikrát, még fiatalnak tartottam magam egy kapcsolathoz.

Egyébként nem az a tipikusan helyes fiú, a belső volt a domináns, még a mérhetetlen udvariasság (egy ideig). Randi nem volt,suliban még facen beszélgettünk.

Aztán mikor odáig jutottunk, visszautasítottam más okok miatt is (hazudott még ilyenek), aztán meg utána keresett, de veszekedés lett a vége (utolsó esélyt akár, de én már döntöttem), ekkor megzsarolt öngyilkossággal.


Ez már áprilisban volt, azóta nem beszéltünk.

Persze számtalanszor bocsánatot akart kérni, de túl nagy volt bennem a düh.

Aztán elkezdett hiányozni...

Sokáig bámult még, talán mostanra érzem, hogy TALÁN túl van rajtam.

Én köszöntem is neki, mert utálok bárkivel haragban lenni, de semmi. Írtam , hogy már nem haragszom, kaptam pár képet ezek után,de nem tudtam kezelni...


Szerintetek végső bocsánatkérés képpen kaphatok újra? Ti adjátok virágot?


Persze nem az a szál rózsa érdekel ,csak szép gesztus lenne, de biztos fél az elutasítástól.


Én amúgy csak le akarom végre az ügyet zárni, mert bánt....



2018. márc. 4. 06:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Beleszeretett- belém szeretett (autocorrect)
2018. márc. 4. 06:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Képet - *jelet
2018. márc. 4. 06:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Háát...

Szerintem nem, mert végülis te utasítottad el,igaz h utána is próbálkozott de mostanra meg meggondolta magát.

És elég fiatal voltál akkoriban egy kapcsolathoz szóval lehetséges bepróbálkozik nálad mégegyszer, mivel már idősebb vagy és ha szeret akkor nem hagyja annyiban az egészet.


Majd meglátod nőnapkor h mi a helyzet. Ha kapsz akkor ne utasítsd el. Ha nem, akkor már nem érdekled.

De azé" drukkolok hogy meglegyen az a szép gesztus;)

2018. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megírom,mi volt :"D
2018. márc. 4. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia re szereted azt a fiút??
2018. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak zavar ez az egész, szeretnék pontot tenni a végére.
2018. márc. 4. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eléggé kétlem hogy azzal lehetne pontot tenni a végére hogy virágot kapsz tőle.

Meg nem szép így játszadozni a fiúval, ha nem is tetszik minek akarsz tőle virágot? Mert mint említettem az kicsit sem a lezárás jele.

2018. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos talán játszadozok vele, ebben egyetértek. Jobb, ha nem is számítok semmire. Akkor nem lesz meglepetés, hogy valószínűleg nem kapok.
2018. márc. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!