Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » "Első randira" mit vinnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Első randira" mit vinnétek egy lánynak?

Figyelt kérdés

3x találkoztam egy lánnyal, azután FB-n beszélgettünk rengeteget... tényleg rengeteget... az utóbbi 3 napban teljesen ki volt szegény, és nagyon egyedül volt. 2 éjszakán akart valamit csinálni magával, de felhívtam, és megnyugtattam... akkor szeretett belém igazán. Előtte csak egy kicsit többet érzett barátságnál. Mondhatni már együtt vagyunk, de még nem hivatalosan... nyilván ezt nem Facebook-on keresztül kellene.

Ezért szerdán találkozni fogunk, és úgy érzem, hogy illene valamit vinnem.

Virágra gondoltam, de nem tudom, hogy mennyire örülne neki... ti mit vinnétek a helyemben neki? 16 éves srác vagyok, a lány pedig 15.


2017. júl. 23. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy kicsit snassz válasz.. De nálad nagyobb örömet nem igazán tud más okozni neki.. A lényeg az, hogy te a legjobb formádban legyél és hogy felejthetetlen legyen a találkozó. (és ezt nem egy szál rózsával fogod elérni) (18/F) Sok sikert! ;)
2017. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit!! Önmagadat add neki, az a legszebb ajándék. Az ilyen virágot, csokit tartogasd ünenpekre, évfordulókra. Esetéeg ha már komoylabba kapcsolat, néha lepd meg, az nagyn szép gesztus, de így első randikra én annak örülök a legjobban, ha semmit nem kapok, hanem bezsélgetünk, időt töltünk együtt és mondjuk meghív egy fgyire én meg őt egy üdítőre.
2017. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 I noor Y ***** válasza:

Sztem egy csillagot hozz le az egbol

Azzal biztos elegedett lesz

2017. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, srácok! ^^
2017. júl. 23. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz valamit mert illetlenségnek találod hogy semmit nem viszel akkor egy szál vörös rózsa. Az klasszikus, de egyben romantikus, szeretik a lányok. 18f
2017. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!