Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdeményezzek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy nagyon okos lányról van szó-nem nyalizós stréber-de elég csendes, és elég rosszul adja elő magát, és nehezen nyílik meg.

Nem az osztálytársam, de egy évfolyamba járunk. Ami azt illeti, én elég hülye vagyok. Ez zavarná őt? Hogy kezdeményezzek? Mennyek oda? Elég félénk vagyok, és nem tudom mot mondhatnék neki. Ha meg ott álnánk csendben egymás mellett, az olyan kínos lenne.



2018. márc. 4. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja zavarni. Menj oda kérdezd meg milyen órája lesz, dogát irnak-e, érti-e az anyagot, melyik tanárt utálja és te is elmondhatod neki aztán dumálhattok még sok mindenről, hogy ne csak a suliról legyen téma pl. kedvenc zenéje,filmek, mit csinál délutánonként...
2018. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda, ha nem sikerül nem lesz semmi, de szerintem menni fog:)
2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!