Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az olyan mindent elsöprő szerelem mint akár a filmekben?

Figyelt kérdés
sokan azt mondják hogy ilyen nincs a valóságban 2 ember között . Valaki érezte már ezt ?
2018. márc. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Igen létezik.

Nekünk 11 éve tart már.


Férjnél voltam már 25 évesen mikor a kapcsolatunk már igazán ellaposodott, és annyira vágytam a szerelemre is, és egy magfelelö férfira, na de férjnél voltam.

Aztán jött egy új kolléga. Elsö látásra szerelem mind két részröl. Na de ez az egész kapcsolat csak hónapok alatt tudodtt kibontakozni. Egyszerüen nem bírtuk ki, hogy ne keressük egymás kapcsolatát, és ahol tudtunk együtt dolgoztunk... De hát én férjnél voltam, ö meg egy komolyabb kapcsolatban. Meddigre feladtam a házasságomat, ö a kapcsolatát már iszonyat szerelmesek voltunk egymásba.

Nagyon értékeljük egymást és ha nagyobb veszekedés kialakul, is mindig arra gondolok, hogy habár kisebb bajaink vannak, de a mai napig megdobogtatja a szívemet.


De pont azért mert a kapcsolatunk eleje nem volt jó, és pont azért mert idösebbek voltunk és tudtuk már mi az amit NEM akarunk, ezért is tud ennyi év után is jól müködni, még gyerekekkel is..

2018. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem létezik, mivel én megtapasztaltam. Volt egy életem nagy szerelme, akivel 20 évet együtt töltöttünk, és semmi sem hasonlítható hozzá. Örökké ő lesz a legfontosabb férfi az életemben. És ez fordítva is igaz. Minden módon éreztette velem, hogy számára minden szempontból különleges vagyok.

Minden nőnek ezt kívánom, hogy ennyire szeresse valaki és ennyire törődjön vele, és mutassa ki a szerelmét, szeretetét.

2018. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én 30 éve élek benne!
2018. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Létezik, igen! Biztos van olyan!
2018. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Létezik!!

Nem saját tapasztalat alapján mondom, de én teljesen hiszek abban, hogy minden embernek meg van a maga párja, és azzal kell legyen.:)

2018. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik!


Átmentünk sok jón és sok rosszon, de rengeteg olyan pillanat volt, amikor olyan volt, mintha egy filmben lettünk volna.


Sokszor elkellet válnunk egymástól de mindig visszataláltunk egymáshoz, és minden egyes alkalommal, amikor újra meglátom belezúgok.


Fiatal korunk ellenére nem tudtunk együtt élni, és ezért elváltunk egymástól, de még akkor is szeretettel gondoltam rá, és újra visszatért az életembe teljesen véletlen, és mintha a sors írta volna meg, azt mondta, hogy rengeteget gondolt rám , ahogy én is rá.


Teljesen ellentétek vagyunk, de mégis annyira hasonlítunk mindenben, megmagyarázhatatlan, és annyira vonzódunk egymáshoz minden alkalommal.


Senki nem érti a köztünk lévő erős kapcsolatot, de szerintem ez az amit szerelemnek hívnak. 7 évet töltöttünk együtt és most 21 éves vagyok.

2018. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!