Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy újra belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi hogy az egyik fiúbarátom egy hónapja szerelmet vallott nekem. Mindig olyan aranyos dolgokat irt nekem és össze akart jönni velem. De én mindig csak húztam halasztottam ezt a témát mert őszintén szólva még sose volt barátom. Féltem ettől az egésztől. Mindig írta mennyire szeret,persze én is írtam neki. Aztán kezdtem érezni iránta valamit amit megmondtam neki és a héten mondtam hogy adjon egy kis időt..erre pár napja sétálgatott egy másik lánnyal és egy kissé féltékeny lettem és összevesztünk..de aztán megbeszéltük a dolgokat és én értettem félre. Viszont a barátnőmnek írta hogy már nem szerelmes belém. A barátnőm furcsálta és mondta hogy biztos szeret a szíve legmélyén mert egy nap alatt nem felejtene el. Ezen elszomorodtam mert belészerettem és nagyon fájt. Persze jóba vagyunk de már nem úgy beszélünk mint régen..Ebből lehet még valami vagy mondjak le erről az egészről? Köszönöm előre is a válaszokat!

15/L



2018. márc. 9. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, mondd el neki hogy érzel. Már nem lehet mit veszíteni, úgyhogy szerintem nyugodtan beszéljétek meg. Lehet hogy ő is szomorú valami miatt, vagy féltékeny, néhány srácnál már nem lehet tudni. Próbálj közelíteni hozzá és ugyanúgy beszélni vele mint régen, akkor is ha ő nem úgy válaszol. Sok sikert, ügyes leszel ;)
2018. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!