Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy újra belém szeressen? 16/L

Figyelt kérdés
A volt barátommal nagyon jó kapcsolatban vagyunk szinte legjobb barátok vagyunk csak az a baj hogy újra bele szerettem de neki egy másik lány tetszik. Hétvégén találkozok vele,mit csináljak amitől újra belém fog szeretni vagy mit mondjak neki amitől elérzékenyül? Szó sem lehet villtásokról és szexről.. Normális válaszokat kérek előre is köszönöm

2018. febr. 16. 01:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Mond el neki :)
2018. febr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kategoriat nezzetek el, elfelejtettem valasztani
2018. febr. 16. 03:01
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ó édeském, te még nem tudod , hogy felmelegítve max csak a töltött káposzta jó?
2018. febr. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Normális választ akarsz? Ne kavarj ha másba szerelmes. Tudom hogy a más játéka mindig érdekesebb, de hagyd békén.
2018. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha 'kiszeretett' belőled, majd újra beléd szeret, az már nem lesz ugyanaz! - a különbséget te is, ő is érezni fogjátok.

A 'tetszik' nem változtatható meg érvekkel, észérvekkel. Tehát mondhatsz neki bármit, nem változtathatsz rajta, esetleg eltávolítod magadtól, végét veted a mostani 'nagyon jó kapcsolat'-otoknak.

2018. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez a "ha ki szeretett belőled, akkor már semmi sem lesz ugyanaz újra" eléggé hülyeség, mert nálunk pld. talán még jobb is lett az egész, habáár nem tudom, meddig fog ez tartani, meg az is kérdéses, hogy ő egyáltalán tényleg kiszeretett-e belőlem...

Az a baj a te helyzetedben, hogy ő már teljesen továbblépett, más tetszik neki, te pedig szimpla barát pozícióban maradtál... Mennyi ideje szakítottatok? Mindenesetre, szerintem ameddig a másik lány is képben van, hagyd... persze célozgathatsz neki arra, hogy még mindig többet akarsz (ameddig nem jönnek össze), de ha valahogyan kikerül a leányzó a képből, maximum akkor mondd el neki. Ne rontsd el a boldogságát, ha egyszer más tetszik neki, hát ez van...:/ És szerintem jó ötlet lenne, ha te is találnál mást, az biztos, hogy kevesebb szenvedéssel járna.

2018. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
0%
Rövid szoknya. Magas tűsarkú cipő, szandál, papucs. Fesd ki a körmöd bordóra vagy pirosra! Szemed is "húzd " ki emeld ki fekete tussal, ceruzával és légy kedves. Ha fokozni akarod, nagy karika fülbevaló az kívánatos . És ismétlem - légy kedves ! Ezután válogathatsz annyi hódolód lesz.
2018. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!