Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Beleszerettem teljesen az edzőmbe.7évvel idősebb nálam.Mindig csak rá tudok gondolni, elfelejteni se tudom.Kérlek írjatok valamit!! 14/L

2018. márc. 16. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen ez a dolog :)

Hát beszéld meg vele ha tetszik :)

2018. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Valts edzőt,mert ebből semmi jó nem fog kisülni.
2018. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos...
2018. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts edzōt ahogy elōttem írta valaki ha tényleg ez a helyzet. De, ha ez csak olyan felhebzselés,akkor elōbb-utôbb csak kihevered.
2018. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nehogy szólj neki! Lehet hogy ez csak egy ,,fellángolás". Ha elmondod neki, azzal szerintem kellemetlen helyzetbe hozod őt. Szegény azt se fogja tudni, hogy hogy utasítson vissza. Ugyanis nem hiszem, hogy működne a dolog. Ez nagyon szar szituáció sajnos🤔😶

14/L

2018. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jaj nekem is ugyanez a helyzet csak még nagyobb korkulonbseggel😂 én magamon jót szórakozok, mert pontosan tudom h úgyse működne és ezt neked is tudnod kene😃 később az a 7 év nem lesz talán annyira sok,viszont azért a 14 éves lány egy 21 éves fiuhoz nézve túl fiatal
2018. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet csak nekem nem az edzőm hanem a legjobb baratom... Eleg nehez. Es sokszor sirtam mar miatta estenkent. Es eszrevette rajtam olyankor hogy nem olyan vagyok mint maskor beszelgettunk nagyon sokat es nehez volt megallni hogy ne mondjak vagy tegyek olyat amit kesobb megbannak mert nagyon szeretem es felek ha beszelnenk errol nem lenne ugyanolyan a baratsagunk mint előtte igy hat magamban tartom 🤐😶
2018. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az edződ nem nős, várjál egy keveset, pár évet, legalább legyél 18 éves, akkor már ő is másképp fog rád tekinteni, nem gyerekként, hanem lassan már nőként. Ha viszont házasságban él, akkor tényleg váltsál edződ.
2018. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a lány 18 évesen se lesz nő,csak egy kislany,nyugi
2018. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Ilyen ez a dolog :)

Hát beszéld meg vele ha tetszi"


Ennél nagyobb hülyeség nem is juthatott volna eszefbe kedves Válaszoló.Én ugyan fiu vagyok de szerintem csak fellángolás ne törödj vele akárhányszor be ugrik tereld el a gondolatot ja és k@rv@ gyorsan válts edzőt.

Remélem tudtam segíteni

2018. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!