Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Van egy olyan tipikus se veled, se nélküled kapcsolatom és most ennek a "se veled" részében járunk. Már 2-szer majdnem összjöttünk. Ezt könyveljem lezárásnak és tiniszerelemnek, vagy még számítsak valamiféle párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretném tenni, hogy 13 és fél éves vagyok, nem volt még kapcsolatom és még nem is szeretnék nagyon komolyat. Valamint, a fiú a legjobb barátnőm tesója és 4 hónappal fiatalabb nálam.Viszont hiába a legjobb barátnőm tesója, ő (a legjobb barátnőm) teljes mértékben támogatna minket és szurkol nekünk :)

#szerelem #tiniszerelem #se veled-se nélküled kapcsolat #a legjobb barátnőm testvére
2018. márc. 19. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy én vagyok túl maradi,de szerintem 13 évesen ez csak egy kis fellángolás és teljesen felesleges még ilyen korban pasizni.
2018. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a válaszod! :)

Én nem is úgy gondoltam, hogy most legyen kapcsat, mert ahhoz szerintem is fiatal vagyok...Úgy értettem, hogy majd a jövőben valamikor.Mivel a családaink is nagyon jóban vannak és valószínűleg egy suliba fogunk járni is (a legjobb barátnőmmel és valszleg vele is).

2018. márc. 20. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit ezzel a sráccal. Hiába tűnik most jó ötletnek, hiába támogat a legjobb barátnőd, szinte biztos, hogy nem lenne jó vége ha kavarnál a tesójával, és könnyen lehet, hogy a barátnődet is örökre elveszítenéd. Annyira fiatal vagy még, bőven lesz időd és lehetőséged pasizni, igazi legjobb barátnőt találni viszont nehezebb. Szerintem becsüld meg.

(Tapasztalatból beszélek amúgy, 7.-es koromban full bele voltam zúgva az akkori legjobb barátnőm bátyjába és örökre tönkretette a barátságunkat.)


(21N)

2018. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :D
2018. márc. 21. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!