Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinajak ha egy lanyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinajak ha egy lanyal tobbet erzunk mint baracsagot? Kerlek segicsetek

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon bejon nekem és ő is tud erol de megse akar akarmien kapcsolatban leni velem tobbet érez mint baracsagot de megse akar együtt leni velem.. De nemrég athivot magahoz nagyon de nagyon jo volt melete leni es volt ott csók is suttogta a fulembe h menyre imad oszt mas naptol man elkezdett ignoralni nemakar velem kijoni nincs ideje hogy beszejen velem es man nemis akar velem irni ugy de megis ha ijen kényeseb témahoz keveredunk akor írja hogy mindeg ott lesz ő  nekem segitenk fog es utana man nem ir es nemtudom mit csinajak...
2018. márc. 21. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Te meg honnan jöttél ilyen helyesírással?


Ha szeret akkor legyen veled, mondjuk megértem, hogy nem akar ilyen helyesírás mellett xD

2018. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nemjo a helyes irasom 😇 de hat mit csinajak? Szlovak vagyok ertem a magyart de irni nemtudok 😉🤗
2018. márc. 21. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Könyörgöm, ne írj neki. Ez nem megy neked! Kiszaladnék a világból, ha ilyen helyesírással kapnék bármilyen üzenetet!
2018. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Embeer szlovakul irok vele nem ha szlovak vagyok?
2018. márc. 21. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu man!

Tesa a csaj hujít.

Ne ved komojan.

Talan meg baracsagot se akar. Jobat erdemlsz.♥

2018. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!