Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy visszautasítottatok egy fiút, és késöbb megtetszett nektek?

Figyelt kérdés
Igazából, nemtudom, hogy visszautasítás volt e, de erre majd rájövök, hanem volt egy lány, aki nagyon tetszett, tényleg láttam benne a szeretet, hogy ő képes szeretni, és látom, hogy néz, engem néz, nem mást. Nemtudom, hogy ő félénk e de szerintem igen, én már megléptem az első lépést, ami nem jól sült el, hogy egy szakállas emberke (Én) Zsepit kér tőle. És mondtam a nevemet, de ez se fontos. Viszont, tudom mikor melyik busszal megy, és én tévedtem, mert az szerintem nem elutasítás volt, de lehet, hogy az volt, viszont nekem már úgy is mindegy ha leégetem magam 2x-ra. Mások véleménye nem igazán érdekel engem egy szintig. De az igazat, mindenképpen meg akarom tudni, és meg is fogom. Szerintetek? Egyébként, 16 éves vagyok, ő egy évvel idősebb nálam.

2018. márc. 22. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de ott annak egy másfajta történe volt. Volt a sráccal egy történetünk, ami hát hogy mondjam, különleges volt. De most nem rólam beszélünk, szóval szerintem igen, lehet még köztetek valami, gondolom ez volt az igazi kérdésed? :D
2018. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a választ. Ment a zöld kéz, és a hálást köszönetem, ha kell valami segítség, írj privátot :) És még jöhetnek válaszok, mindenkinek köszönöm a pozitív/negatív=Helyes választ :)
2018. márc. 22. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha így nyomulsz csak elilyeszted, ha tudod melyik busszal és mikor megy , az már beteges 😂😂😂
2018. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyomulok. Csak megfigyeltem, mert alig ha látom egy héten, vagy csak 2 hetente látom. Te mit tettél volna a helyembe? Ezt nem rosszból mondom.
2018. márc. 22. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, velem már volt ilyen..

Régen visszautasítottam egy fiút, nagyon nyomult rám. 4 év alatt viszont annyira megváltozott, hogy teljesen szimpatikus lett számomra. Nem nyomul, lehet vele beszélgetni és hihetetlen helyes lett. Utólag bánom a dolgot :/

2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Hát, én igazából, amikor megszólítottam őt, izgultam, nagyon, eleve félénk vagyok, 1 hét kellett mire összeszedtem magam. De, bele gondolva, ha akkor ment, akkor máskor is menni fog, és már nyugodtabban, azóta sok minden történt, át tudtam gondolni a dolgokat. Tudtam ezeket fokozni, fokozni azt, hogy ne legyek annyira félénk, és, hogy lehessen velem beszélgetni, mert régen nem lehetett. Régen csak voltam, csendben, és meg se szólaltam. Nem volt miről beszélnem, az egész életem családi veszekedéssel ment el. Meg a saját hibáimmal, hogy leestem a buszról, kinevettek. Nem zavart, egy ideig, és ezt én helyre fogom hozni. Mindent helyre fogok hozni, minden hibát, amit én ejtettem.
2018. márc. 22. 21:20
 7/9 A kérdező kommentje:
A buszról azért estem le, mert rosszul voltam, most se vagyok valami jól, túl sok lelki sérülés ért. Igen tudom, még csak 16 éves vagyok, még sok minden változhat de, ez akkor se változtatja meg a múltat. És a múltat nemigen tudom elfelejteni. De ezen csak én tudok segíteni. Na meg, a bíztató tanácsok itt is :)
2018. márc. 22. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
És, ha akartok, még írhattok válaszokat. Szívesen megköszönöm őket :)
2018. márc. 22. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

fiu vok, de


udvaroltam-> nem


majd fel ev szunet majd a csaj porbalt, de akkor meg az én részemről volt a nem ohh:D

2018. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!