Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy szerény fiú!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy szerény fiú! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk. Szerény fiú és én sem vagyok a legbátrabb. Nem volt még nagyon komoly kapcsolatom, nem is szerettem volna, mert még fiatalnak éreztem magam hozzá. Már kétszer ráírtam (abban a pillanatban válaszolt ahogy írtam neki), beszéltünk pár szót de nem igazán volt témánk. Élőben nem igazán beszélünk csak rámosolygok és megyek tovább. Nem tudom, tovább írkáljak neki vagy próbáljak beszélni vele többet élőben? (Ő tuti nem fog lépni.)

2018. febr. 24. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ÉLŐBEN! Beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, sétáljatok, nevetgéljetek, örüljetek egymásnak! A legszebb ez a világban!
2018. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a srác ennyire szerény, akkor neked kell fordulnod felé. Próbálj meg vele többet beszélni, és ha látni fogja, hogy próbálkozol nála, akkor ő is fel fog bátorodni, és ő is fog beszélgetéseket kezdeményezni.
2018. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Uram isten... És csodálkozom, hogy már nincs egy épkézláb férfi Magyarországon...
2018. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!