Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy ha bejössz egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Egyik nap röpiztem a suliban a barátnőmmel és néhány ismerősével(fiúkkal). Mindigoda állt mellém, még akkor is amikor neki teljesen máshol kellett volna lennie, és végig jópofiskodott. Aztán a végén meg már csak passzolgattunk meg szerváltunk, és mindig csak nekem adta a labdát és senki másnak.

Nem tudom hová tenni ezt, lehet hogy bejövök neki?

Ja és a pláne az egészben, hogy másnap mondta a barátnőm, hogy azt mondta a srác hogy többször is csinálhatnánk ilyen napot. Pedig eddig csak hetente egyszer voltak...de most jönne többször is.



2018. márc. 25. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet:)

A jelei hogy tetszel neki:

-Folyton a közeledbe mászkál

-Közelebb áll hozzád mint egy normális ember (tehát belemászik az aurádba)

-Ha téged néz kitágul a pupillája

-Felhúzott szemöldökkel néz rád

- Feléd fordul a lába társaságban

-Sokszor ér hozzád

-Bókol

-Sokszor néz

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Remélem tudtam segíteni:)

2018. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán ismerem, de az aurámba belemásott😂folyamatosan ott állt mögöttem, de max 5 cm volt kettőnk között a távolság. De aztán lehet hogy azért csinálta mert idegesít, bár nem mondtam neki hogy zavar
2018. márc. 25. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 eegyetértek veled, de kiegészítenélek egy kicsit.

Pupilla: fontos, hogy az adott körülmények között lesz nagyobb. Mert sötétben mindenkinek tágabb a pupillája.

Láb: azt figyeld, hogy a lábFEJE feléd mutat-e. ±20° eltérés lehet, de ha nagyjából feléd mutat akkor oké.

2020. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!