Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szóval ő a legjobb barátom. Közös érdeklődés, hasonló jegyek, és keresi társaságomat is stb.. Az osztálytársaim is folyton szekálják ha mellettem ül vagy beszélünk.Az nagyon furcsa hogy folyton néz, de ha egy napon beszélünk másnap fel se keres.. Mit tegyek?

#legjobb barát #barát zóna?
2018. márc. 28. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és ha nem keres akkor nincs ideje,fél rádírni meg 1001 ok,de te is keresheted.
2018. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha keres is akkor is csak a házit kéri..Sokszor van velem de mindig odajönnek a haverjai beszélgetni, és ez így kínos..
2018. márc. 29. 12:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha én ráírok akkor egyből vissza is ír,csak olyan gyerekes és én idősebb is vagyok nála.
2018. márc. 29. 13:40
 4/4 anonim válasza:

ha a legjobb baratod akkor nyilvan sok mindent megtudtok beszelni szval szerintem kerdezz ra vesziteni szerintem smmit nem veszitessz meg ha pl azt mondja hogy bejossz neki meg ois neked ott mar tenyleg nincs gond

sok sikert :)

2018. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!