Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értsem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értsem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy igazán sokoldalú történet amit nem szeretnék teljesen részletesen elmesélni mert nagyon hosszú. A lényeg az hogy egy fiú akit nem csak barátként kedvelek azt mondta hogy ugyan olyan barátok vagyunk mint egy másik lánnyal aztán megkérdezte hogy te is csak barátként? És én azt feleltem hogy igen mert nem mertem elmondani az igazat(másnap furcsán viselkedett velem:azért lehet mert látta rajtam, hogy többet jelent nekem vagy mert azt hiszi hogy komolyan gondoltam a barátosat)...DE én teljesen mást érzek, szerintem hazudik ezzel kapcsolatban...nem úgy viselkedik velem mint a másik lánnyal.


A barátság zónába tett, többet érezhet esetleg vagy eddig csak szórakozott velem? Mit jelenthet ez? Hogy tudnám kideríteni mit jelentek neki? Mik lehetnek a jelek?



#barát zóna #nem tudom mi tévő legyek
2018. márc. 29. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hazudtatok egymásnak, egy barátság alapja az ŐSZINTESÉG... hozd helyre, mond el neki, beszéld meg vele... ne gyerekeskedjetek.
2018. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából most először mondta ki hogy barátok vagyunk...eddig pedig olyan volt mintha kavartunk volna...kisebb szünetekkel...
2018. márc. 29. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kérdezte meg. Csak szimplán ki akarta deríteni, hogy neked bejön-e. Azért mondta hogy ő csak barátként tekint rád, mert ha te azt válaszolod a kérdésre hogy ,,igen csak barátként" (így is tetted) akkor ő nem ég be annyira. Mert egyértelmű hogy tetszel neki. Neked el kellett volna mondani. Nem kellett volna hazudni. Legközelebb az igazat mondd!
2018. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!