Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szilveszteri buliban rámnyomul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri buliban rámnyomult a volt barátnőm. Ezt hogy értsem? 16/f

Figyelt kérdés

Piáltunk és rámmászott,csókolóztunk.

Elkezdett régebbi dolgokat mondani, hogy ő úgy érezte, hogy nem szerettem.Mondta azt is, hogy akar engem.

A buli előtt engem hívott fel józanul, nem a barátnőit akikkel nagyon szoros a kapcsolata.

(Mióta szakítottunk már nem voltunk olyan jóban)

Buli elején még józan volt és ölelgetett.

És azután amikor már berúgott rendesebben rámmászott.


Viszont reggel amikor már kiment belőle minden úgy csinált mintha misem történt volna.

Pedig éreztem, hogy őszintén mondta elején a dolgokat és, hogy gátlásai voltak, amit a pia megoldott.

Én merem remélni, hogy nem felejtett el mindent ami az este történt, és még mindig kellek neki.



2018. jan. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Irj rá és kérdezd meg, nincsen benne semmi gáz legalabbis neked nem, csak neki mivel ő mászott rad.
2018. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne enged közel magadhoz piásan kijött belőle a belső vágya szerintem csak ki akar használni.meg akar húzni aztán kidob
2018. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az gáz, ha megkérdezem az egészet és nem emlékszik semmire.
2018. jan. 1. 21:14
 4/4 Almasret ***** válasza:
Mond el neki mit mondott és ha esetleg valaki látta, netán hallotta a dolgot akkor bizonyítékod is van.
2018. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!